تمامی روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی متصل می شوند/ در حال رفع عقب ماندگی گذشته هستیم\
  • وزیر ارتباطات ؛

تمامی روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی متصل می شوند/ در حال رفع عقب ماندگی گذشته هستیم

  • کد خبر: 2111102418
  • چاپ
  • انتشار: 04 شهریور 1401 - 15:45

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تلاش بر این است امسال تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به این شبکه ملی متصل شوند.


به گزارش استناد نیوز ، عیسی زارع پور در جمع نمازگزاران ساری افزود: با فعال شدن درگاه ملی خدمات دولت در حال حاضر ۲۰ درصد خدمات دولت از این درگاه ارائه می شود که تلاش بر این است که تا پایان دولت تمام خدمات دولت از این طریق ارائه شود.
وزیر ارتباطات تشریح کرد : با اقدامات دولت سیزدهم برای توسعه زیرساختی تلاش بر این است با اجرای فیبر نوری ۸۰ درصد خانوارها از اینترنت با سرعت بالا برخوردار شوند.
زارع پور در ادامه در تشریح دیگر خدمات دولت سیزدهم عنوان کرد: بیمه ۶ میلیون افراد فاقد بیمه، راهبرد تعاملی با کشورهای دیگر در عین عزت و حضور یکصد نماینده کشورها در ایران و سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری از جمله این دستاوردهاست که نتایجه آن را در آینده مردم‌ حس خواهند کرد.
وی گفت: در سال جاری با مدیریت انجام شده و افزایش تولید برق با قطعی مواجه نبودیم.
به گفته زارع پور در حوزه فضایی اتفاقات خوبی رخ داد که پرتاب ماهواره نور ۲ از جمله آن است و تا پایان دولت سیزدهم ماهواره های سنگین به فضا بفرستیم.
وزیر ارتباطات گفت: عقب ماندگی های گذشته را در حال رفع کردن هستیم، تصاویر ماهواره خیام هم دریافت شد که کاربردهای مختلفی از جمله کشاورزی دارد .
زارع‌پور افزود: در یکسال اخیر دولت سیزدهم شبانه روزی برای خدمتگزاری تلاش کرده است تا مشکلات پیچیده حل کند.
وی ادامه داد: دولت به پشتوانه مردم شجاعت انجام کارهای بزرگ را دارد که یکی از آنها یارانه هاست که برکات آن در آینده مشخص می شود.
وی اضافه کرد : سفرهای استانی هیات دولت نشانه روحیه جهادی و کار انقلابی آن است که سفر به همه استان ها داشت آنهم سفر نمایشی نیست.

 

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار