۵۶ روستای مازندران در هفته دولت گازرسانی می شود\

۵۶ روستای مازندران در هفته دولت گازرسانی می شود

  • کد خبر: 2111102396
  • چاپ
  • انتشار: 30 مرداد 1401 - 12:47

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اعلام اینکه برای اجرای طرح‌های گازرسانی ۴۲۰ میلیارد تومان در هفته دولت هزینه می‌شودگفت: عملیات اجرای گازرسانی برخی از طرح‌ها شروع شده است.

به گزارش استناد نیوز ، قاسم مایلی رستمی صبح یکشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه شهرهای کوهستانی گزنگ و بلده گازرسانی شدند، افزود: ۹۹.۹ درصد خانوارهای شهری از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی با عنوان اینکه از دو هزار و ۹۸۸ روستای دارای قابلیت گازرسانی در استان، دو هزار و ۵۰۲ روستا قبل از دولت کنونی گازرسانی شدند، گفت: ۹۵ درصد خانوارهای روستایی قبل از دولت سیزدهیم از نعمت گاز برخوردار بودند و با تلاش دولت کنونی گازرسانی به ۱۷۷ روستا در دست اقدام است.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح‌های گازرسانی ۴۲۰ میلیارد تومان در هفته دولت هزینه می‌شود و عملیات اجرای گازرسانی برخی از طرح‌ها شروع شده است.

مایلی رستمی گازرسانی به ۱۸ روستای هزار جریب با ۶۳ میلیارد تومان اعتبار را از جمله طرح‌های هفته دولت برشمرد و گفت: تا پایان سال گازرسانی به این منطقه تکمیل می‌شود و برای گازرسانی روستاهای ساری شش میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه گازرسانی به روستای لاسم از مسیر تهران در دست اقدام است، افزود: همچنین گازرسانی به سه هزار تنکابن با ۶۷ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام استtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار