۵۵ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال جاری ایجاد شد\

۵۵ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد در سال جاری ایجاد شد

  • کد خبر: 2111102384
  • چاپ
  • انتشار: 24 مرداد 1401 - 16:40

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد ۵۵ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف در چهارماهه سال جاری خبر داد.


به گزارش روز دوشنبه استناد نیوز و به نقل از کمیته امداد، مرتضی فیروزآبادی با اشاره به برنامه این نهاد برای ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در سال جاری افزود: در چهارماهه نخست امسال ۵۵ هزار شغل برای مددجویان و خانواده‌های نیازمند ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه در این مدت ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی شبکه بانکی به طرح‌های اشتغال مددجویان اختصاص یافته است اظهارداشت: بانک‌های عامل در نیمه خردادماه اعتبارات مربوط به اشتغال کمیته امداد را به استان‌ها ابلاغ کردند؛ که امیدواریم تخصیص این تسهیلات با سرعت بیشتری انجام شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد یادآور شد: ۵۰ درصد مشاغل برای مددجویان و فرزندان این قشر و ۵۰ درصد برای نیازمندان و بیکاران خارج از حمایت امداد پیش‌بینی شده است.
فیروزآبادی بر توسعه آموزش‌های مهارتی برای متقاضیان طرح‌های اشتغال تاکید کرد و گفت: امسال ۵۰ هزار نفر از آموزش‌های مهارتی برای کسب و کار برخوردار می‌شوند.
وی توجه به بازار فروش محصولات مددجویان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در همین راستا کمیته امداد از طریق برگزاری نمایشگاه‌های عرضه محصولات و خرید تضمینی، از تولیدات مددجویان حمایت می‌کند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار