موافقت رییس جمهور برای تسویه بدهی دولت به بانک ملی ایران\

موافقت رییس جمهور برای تسویه بدهی دولت به بانک ملی ایران

  • کد خبر: 2111102309
  • چاپ
  • انتشار: 05 تیر 1401 - 09:43

مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد که رئیس جمهور بر تسویه بدهی دولت به این بانک تاکید کرده است.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در همایش بررسی عملکرد ادارات امور شعب منطقه 2 با بیان این که بدهی دولت به بانک ملی ایران انباشته شده و وصول آن می تواند گره از بسیاری مشکلات بگشاید، اظهار کرد: این موضوع در حضور رئیس محترم جمهور مطرح شده و ایشان نسبت به حل موضوع قول مساعد داده اند.

او ادامه داد: معاون اقتصادی رئیس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز بر حل این مشکل اتفاق نظر دارند و در تلاشیم با یکی از روش های ممکن، مطالبات خود از دولت را وصول کنیم.

مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه این جلسه با تاکید بر این که پتانسیل های بانک در همه زمینه ها باید فعال شود تا منابع جدیدی به بانک تزریق شود، خاطرنشان کرد: با برگزاری جشنواره تلاش ملی، منابع خوبی به بانک تزریق شد و با اجرایی شدن جشنواره همت ملی نیز این رویه ادامه یافته است.

فرزین همچنین به لزوم استفاده از ظرفیت دستگاه های کارتخوان به منظور بهره مندی از منابع ناشی از عملکرد آنها و نیز کارمزد دریافتی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران برای خرید یک میلیون دستگاه کارتخوان جدید برنامه ریزی کرده و کارتخوان های موجود را نیز ساماندهی خواهد کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که کارتخوان ها می توانند چندین برابر تسهیلات پرداختی منابع به بانک تزریق کنند، اظهار کرد: نظام بازاریابی دقیقی به این منظور در حال طراحی است تا کارتخوان ها حداکثر بازدهی را برای بانک داشته باشند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار