بانک ملی از تولیدکنندگان خوزستانی با هدف تقویت امنیت غذایی کشور حمایت کرد\

بانک ملی از تولیدکنندگان خوزستانی با هدف تقویت امنیت غذایی کشور حمایت کرد

  • کد خبر: 2111102300
  • چاپ
  • انتشار: 04 تیر 1401 - 11:13

بانک ملی ایران سال گذشته در راستای تقویت امنیت تامین غذا در کشور، اقدام به پرداخت تسهیلات به شرکت های فعال این صنعت در استان خوزستان کرده است.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت بهین گوشت حلال اروند در سال گذشته مبلغ 400 میلیارد ریال تسهیلات از این بانک دریافت کرده است.زمینه فعالیت این شرکت، پرواربندی و ذبح دام است.
این بانک همچنین مبلغ 250 میلیارد ریال تسهیلات به «شرکت صنایع غذایی تک نان جنوب» پرداخت کرده است.این شرکت نیز در زمینه تولید انواع نان صنعتی فعال است.
مبلغ 130 میلیارد ریال نیز به «شرکت تولیدی آرد غنچه اهواز» تسهیلات پرداخت شده است.این شرکت در زمینه تولید آرد فعالیت دارد.
در این راستا «شرکت گلوکزان کرخه» که در زمینه تولید محصولات فرآوری ذرت فعالیت دارد،مبلغ 100میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کرده است.
همچنین«شرکت عمران صنعت تجارت خلیج فارس» که در زمینه پرورش ماهی فعال است نیز مبلغ 113 میلیارد ریال از بانک ملی ایران تسهیلات دریافت کرده است.
با توجه به تامین امنیت غذا در کشور، بانک ملی ایران در استان های مختلف اقدام به حمایت از تولیدکنندگان این صنعت کرده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار