اصناف خط اول جبهه اقتصادی هستند/ حمایت مجلس از اصناف\
  • قالیباف؛

اصناف خط اول جبهه اقتصادی هستند/ حمایت مجلس از اصناف

  • کد خبر: 2111102292
  • چاپ
  • انتشار: 01 تیر 1401 - 09:11

رییس مجلس شورای اسلامی، اصناف را با ۹ میلیون اشتغال زایی در کشور جزء سربازان و خط اول جبهه اقتصادی دانست و گفت: مجلس از همه اصناف به ویژه تولیدی، توزیعی و خدمات فنی حمایت خواهد کرد.


به گزارش استناد نیوز، در جلسه علنی روز چهارشنبه (1 تیر) مجلس شورای اسلامی، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز دستور جلسه در سخنانی گفت: فرا رسیدن روز ملی اصناف را به همه اصناف عزیز کشور تبریک و تهنیت عرض می‌کنم به ویژه یادکنم از شهدای اصناف کشور که در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدن و پشتیبانی‌های زیادی در زمینه‌های مختلف داشتند.
رییس مجلس شورای اسلامی افزود: اصناف امروز با بیش از سه میلیون کارآفرین و سرمایه گذار و بیش از ۹ میلیون اشتغال زایی در کشور جزء سربازان و خط اول جبهه اقتصادی هستند برای همه آنها آرزوی موفقیت داریم و مجلس شورای اسلامی هم حمایت‌های لازم از همه اصناف تولیدی، توزیعی و خدمات فنی را خواهد داشت.
وی ادامه داد: امروز سالروز تاسیس سازمان تبلیغات است که در سال ۱۳۶۰ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت.
قالیباف خاطرنشان کرد: همچنین درگذشت مداح اهل بیت عصمت و طهارت آقای محمدعلی کریم خانی که از مداحان مخلص و شیفته اهل بیت بودند و آن کار ماندگار ابیات مدح علی بن الموسی الرضا علیه السلام را سرودند و یکی از کارهای ماندگار هنری و مذهبی است، همیشه در یادها خواهد ماند، به خانواده و همسر ایشان و همه مداحان و محبین اهل بیت و همشهریان ایشان عرض تسلیت داریم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار