روستا قطب تولید و فعالیت خودکفایی است\

روستا قطب تولید و فعالیت خودکفایی است

  • کد خبر: 2111102249
  • چاپ
  • انتشار: 17 خرداد 1401 - 16:29

سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی روستا را قطب تولید و فعالیت خودکفایی و خودگردانی اعلام کرد و گفت از دهیاران می خواهم تا هیچ گاه اجازه ندهند تا این فضاها از بین برود.


به گزارش استناد نیوز، در ابتدا این نشست یدالله پیاب رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و اولادی رئیس شورای اسلامی بخش نارنجستان به بیان مشکلات بخشهای خود پرداختند .
سر پرست فرمانداری شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه هدف اول ماموریت ما حفظ هویت و شناسنامه روستا است، افزود: روستا یک محل آرام در دل طبیعت، بدون تراکم جمعیتی ، تکیه در آمدی مردم و ساکنین آنها بر مراکز فعالیتهای اقتصادی کشاورزی و شاخه های وابسته به کشاورزی مثل پرورش مرغ دامداری است.
علی پیرفلک روستا را قطب تولید و فعالیت خودکفایی خو دگردانی دانست و گفت که از دهیاران می خواهم تا هیچ گاه اجازه ندهید که این فضاها از بین برود چرا اگر این اتفاق بیفتد اولین ضرر خود ساکنین روستا خواهند دید و همچنین اجازه ندهید کسانی با پولهای کلان از جاهای مختلف بیاند و با قیمتهای آن چنانی زمینهای شما را خریداری کنند .
وی از دهیاران خواست تا یک برنامه هویژه در طرح مشارکت داشته باشند.
سرپرست فرمانداری سوادکوه شمالی همچنین به پیگیری اجرای طرحهای هادی ، بحث تداخلات ، آب شرب روستا و راه تاکید داشت .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار