درخواست اداره کل انتقال خون از مردم برای اهدا خون\

درخواست اداره کل انتقال خون از مردم برای اهدا خون

  • کد خبر: 2111102214
  • چاپ
  • انتشار: 10 خرداد 1401 - 10:30

سرپرست اداره کل انتقال خون مازندران از مردم نوع دوست استان برای اهدا خون دعوت کرد.

به گزارش استناد نیوز ، سرپرست اداره کل انتقال خون مازندران گفت: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات و سالروز رحلت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد که در پیش داریم و مسافرانی که به این استان سفر می‌کنند تقاضای من از مردم، حضور در مراکز انتقال خون است تا بتوانیم ذخیره خونی استان را حفظ کنیم.

عبدالله محمدی فیروزجایی افزود: در این ایام پایگاه‌های ثابت ما باز هستند و سه تیم سیار ما در بهنمیر و فریدونکنار مستقر هستند و خون اهدایی مردم جمع آوری می‌شود و در خدمت بیماران خاص قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بیشترین خون استان ما در موارد بیماران خاص، بیماری‌های تالاسمی و بیماری‌های سرطانی و دیالیزی مصرف می‌شود و در ایام تعطیلات خیلی از بیماران دیالیزی از سراسر کشور به مازندران سفر می‌کنند که نیاز به خون دارند.

سرپرست اداره کل انتقال خون مازندران افزود: خوشبختانه افزایش خون گیری ما نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و در دو ماه سال جاری به نسبت سال گذشته افزایش داشتیم و جا دارد از همه مردم عزیز و پزشکانی که در بیمارستان‌ها ویزیت و درمان می‌کنند تقدیر و تشکر کنیم که مراقبت‌های لازم را در خصوص مصرف خون انجام می‌دهند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار