حرفمان در جبهه انقلاب باید اثبات کارآمدی دین در جامعه باشد\

حرفمان در جبهه انقلاب باید اثبات کارآمدی دین در جامعه باشد

  • کد خبر: 2111102098
  • چاپ
  • انتشار: 21 ارديبهشت 1401 - 16:17

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم مقابل غرب زده‌هایی که علیه ما هر حرف و تهمتی می‌زنند بایستیم باید بدانیم که وظیفه ما فقط یک چیز است و آن این که نباید به حاشیه برویم، گفت: بلکه باید کارمان را دقیق انجام دهیم و همه حرف ما در جبهه انقلاب باید اثبات کارآمدی دین در جامعه باشد.


به گزارش استناد نیوز، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای طلاب و روحانی تهران بزرگ، گفت: اگر حزب الهی هستیم و می‌خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم، اگر می‌خواهیم در دهان دشمن بزنیم، اگر می‌خواهیم مقابل غرب زده‌هایی که علیه ما هر حرف و تهمتی می‌زنند بایستیم باید بدانیم که وظیفه ما فقط یک چیز است و آن این که نباید به حاشیه برویم بلکه باید کارمان را دقیق انجام دهیم و همه حرف ما در جبهه انقلاب باید اثبات کارآمدی دین در جامعه باشد.
رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز جهاد ما مبارزه با گرانی است، امروز کربلای ۵ و والفجر۸ و ادامه دادن راه شهدا همین جهاد است؛ ما بچه‌های انقلاب اسلامی می‌توانیم کارآمدی دین را در ادامه جامعه اثبات کنیم و در این نباید هیچ تردیدی داشته باشیم.
هدف دشمن ایجاد تزلزل در جبهه انقلاب و تخریب سرمایه اجتماعی نظام است
قالیباف ادامه داد: اگر دشمن نتواند در ما تردید ایجاد کند، تلاش می‌کند کارهای بزرگ ما را کوچک نشان دهد.
وی عنوان کرد:‌ باید مراقب باشیم که مسائل اصلی کشور هدف ما باشد و دشمن ما را وارد گروه‌بندی، جناح‌بازی، فرقه‌گرایی و اختلاف درونی نکند چرا که این خواست و طراحی قطعی دشمن است تا با این اقدامات هم در جبهه انقلاب تزلزل ایجاد کند و هم سرمایه‌های اجتماعی نظام را تخریب کند.
رییس مجلس گفت: در میدان جهاد باید هرچه داریم به میدان بیاوریم و در متن جهاد و مبارزه باقی بمانیم و برای انقلاب از جان و آبروی مان بگذریم تا به رضوان الهی برسیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار