معرفی ۱۵۰ واحد متخلف صنفی در قائمشهر به تعزیرات حکومتی\

معرفی ۱۵۰ واحد متخلف صنفی در قائمشهر به تعزیرات حکومتی

  • کد خبر: 2111102092
  • چاپ
  • انتشار: 21 ارديبهشت 1401 - 10:59

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر گفت: در ۲ روز گذشته ۱۵۰ پرونده تخلف برای متخلفان واحد‌های صنفی در این شهرستان تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مجید ابراهیم نژاد روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار استناد نیوز، افزود: در حمایت از حقوق مصرف کنندگان ۱۵ تیم متشکل از صنعت. اصناف، تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی از واحد‌های صنفی و خبازی های سطح این شهرستان بازدید به عمل می آورند.

وی گفت: در حمایت از حقوق مصرف کنندگان در روز گذشته ۳۵۰ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی در سطح شهرستان به عمل آمد که این بازرسی ها منجر به تشکیل ۳۸ پرونده تخلف شده است.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه در دو روز ۱۵۰ پرونده تخلف برای متخلفان واحد‌های صنفی در سطح این شهرستان تشکیل شده است ، افزود: ارزش ریالی این پرونده ها ۱۲۷ میلیون و ۵۵۵ هزار و ۷۵۰ هزار ریال است که به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

ابراهیم نژاد تخلف ها را گران فروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت و غیره اعلام کرد.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر در پایان گفت: ستاد خبری صنعت، معدن و تجارت با شماره تماس گویای ۱۲۴ آماده دریافت هرگونه نظر و شکایت مردمی از واحد‌های صنفی است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار