وزیر کشور فردا به مازندران سفر می کند\

وزیر کشور فردا به مازندران سفر می کند

  • کد خبر: 2111102051
  • چاپ
  • انتشار: 13 ارديبهشت 1401 - 19:54

وزیر کشور به دعوت استاندار مازندران برای بازدید از چندین مرکز اقتصادی صنعتی غرب مازندران ، شرکت در یادواره خلبان شهید شیروی و حضور در چند جلسه اقتصادی اخر هفته جاری به مازندران سفر می کند . ‎


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، بازدید از این مراکز و بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات این مجموعه ها و توسعه کانون های اقتصادی و صنعتی و زیرساخت های اساسی در غرب استان با پیگیری استاندار مازندران در برنامه قرار گرفته است.
وزیر کشور در این سفر؛ در یادواره شهید شیرودی و چند برنامه اجتماعی و اقتصادی در غرب استان حضور خواهد یافت.
روابط عمومی استانداری مازندران در تشریح برنامه های سفر وزیر کشور اعلام کرد : احمد وحیدی صبح چهارشنبه با حضور در شهرستان نوشهر از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید می کند و سپس با بالگرد از نحوه آزادسازی سواحل استان بازدید هوایی خواهد داشت.
همچنین ظهر چهارشنبه در همایش چشم انداز توسعه استان با رویکرد رشد اقتصادی هشت درصدی در شهرستان نوشهر سخنرانی می کند و در ادامه با حضور در جمع خبرنگاران در فرودگاه نوشهر پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه خواهد بود.
وزیر کشور در ادامه از ۳ شهرک صنعتی بزرگ در سلمانشهر ( غرب مازندران ) بازدید خواهد داشت و پس از آن سخنرانی در یادواره شهید شیرودی در شهرستان تنکابن از دیگر برنامه های وحیدی است .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار