بیش از 45 هزار مشترک به مشترکین مازندران افزوده شد\
  • مدیر عامل توزیع برق مازندران؛

بیش از 45 هزار مشترک به مشترکین مازندران افزوده شد

  • کد خبر: 2111102005
  • چاپ
  • انتشار: 08 ارديبهشت 1401 - 08:44

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت :در سال گذشته بیش از 45 هزار 800 مشترک به تعداد مشترکین  توزیع برق مازندران اضافه شد.

 

به گزارش استناد نیوز ، سید کاظم حسینی کارنامی  اظهار داشت: تعداد مشترکین برق در حوزه شرکت توزیع نیروی برق مازندران که از شهرستان گلوگاه تا فریدونکنار را شامل می شود  بیش از یک میلیون و 516 هزار مشترک می باشد که تعداد45 هزار  و 800مشترک در سال گذشته به آن اضافه شده است.

وی  با اشاره به راه اندازی سامانه ساتپ جهت خرید کنتور توسط متقاضی به منظور افزایش سرعت فرآیند واگذاری انشعاب گفت : در سال های اخیر یکی از دغدغه های شرکت های توزیع تسریع در خدمات به مشترکین و از جمله کاهش مدت زمان واگذاری انشعاب بوده است. به همین منظور درخصوص تامین کنتور و حذف واسطه ها در سال 1400 با راه اندازی سامانه ساتپ  در شرکت توزیع برق مازندران مشترک مستقیماً می تواند به خرید کنتور از تولیدکنندگان اقدام نماید.

حسینی کارنامی افزود: در این روش مشترک پس از درخواست انشعاب از یکی از روش های غیرحضوری (مراجعه به دفاتر پیشخوان، سایت شرکت و سامانه برق من) و طی فرآِیند مربوطه ، همزمان با اعلام هزینه انشعاب، با دریافت پیامکی حاوی لینک پرداخت هزینه کنتور  به صورت مستقیم میتواند اقدام به خرید کنتور نماید.

وی تصریح کرد: یکی از سیاست های کلان شرکت این است که  با رفع مشکل تامین سایر تجهیزات نصب مدت زمان خدمت به متقاضیان در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار