نباید چشم بر روی انحراف در اجرای قانون بست/ با چوب لای چرخ دستگاه های اجرایی گذاشتن مخالفم\
  • رئیس مجلس؛

نباید چشم بر روی انحراف در اجرای قانون بست/ با چوب لای چرخ دستگاه های اجرایی گذاشتن مخالفم

  • کد خبر: 2111101986
  • چاپ
  • انتشار: 06 ارديبهشت 1401 - 18:54

رییس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با چوب لای چرخ دستگاه‌های اجرایی گذاشتن مخالف هستم چرا که مانع شجاعت در تصمیم گیری مدیران اجرایی می‌شود.


به گزارش استناد نیوز، محمدباقر قالیباف با اعضای «هیأت تطبیق مصوبات دولت با قوانین» دیدار و گفت وگو کردند.
قالیباف در این نشست با تأکید بر اهمیت جایگاه هیأت تطبیق مصوبات دولت با قوانین گفت: این هیأت جایگاه مهم و موثری دارد و می‌تواند با عملکردی دقیق، منصفانه و با سرعت کارهای کشور را سامان دهد و از بسیاری از مشکلات در زمینه قوانین پیشگیری کند.
وی با اشاره اهمیت همپوشانی دستگاه‌های نظارتی تأکید کرد: داده‌های مجموعه‌های نظارتی بدون دخالت در وظایف یکدیگر می‌تواند تبادل شود و اثرگذاری بیشتری داشته باشد. لذا نباید هر یک از مجموعه‌های نظارتی کار جدا و پراکنده را دنبال کنند.
قالیباف تأکید کرد: به عنوان کسی که تجربه اجرایی داشته ام، با چوب لای چرخ دستگاه‌های اجرایی گذاشتن مخالفم چرا که مانع شجاعت در تصمیم گیری مدیران اجرایی می شود از طرف دیگر نباید چشم را بر روی انحراف در اجرای قانون بست و مماشات کرد بلکه باید محکم ایستاد.
رئیس هیات تطبیق مصوبات دولت با قوانین در آغاز این نشست گزارشی از عملکرد این هیات در سال گذشته ارائه کرد و برخی از اعضای این هیئت نیز نظرات خود را برای بهبود روند تطبیق مصوبات بیان کردند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار