استاندار مازندران پاداش ۳۰۰ میلیون تومانی بازیکنان نساجی را پرداخت کرد\

استاندار مازندران پاداش ۳۰۰ میلیون تومانی بازیکنان نساجی را پرداخت کرد

  • کد خبر: 2111101985
  • چاپ
  • انتشار: 06 ارديبهشت 1401 - 18:08

استانداری مازندران از واریز پاداش ۳۰۰ میلیون تومانی وعده داده شده استاندار به حساب بازیکنان نساجی در آستانه مسابقات فینال جام حذفی خبر داد.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، سیدمحمود حسینی پور پس از پیروزی تیم نساجی در بازی نیمه نهایی برابر مس کرمان و راهیابی به فینال جام حذفی وعده پرداخت این پاداش را به بازیکنان تیم مازندرانی داده بود.
تیم فوتبال نساجی مازندران شامگاه سه‌شنبه ۳۰ فروردین در ورزشگاه آزادی مقابل مس کرمان مسابقه مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی را با تک گل کاپیتان حامد شیری از روی نقطه پنالتی به سود خود تمام کرد و برای نخستین بار فینالیست جام حذفی فوتبال کشور شد.
پس از کسب این موفقیت، سید محمود حسینی‌پور که بازی دو تیم را در ورزشگاه آزادی تماشا کرده بود در جمع بازیکنان و کادر فنی نساجی حضور یافت و از آنان قدردانی و وعده پرداخت پاداش مناسب داده بود.
استاندار مازندران همچنین در پایان مسابقه نیمه‌نهایی با انتشار پیامی مکتوب از تلاش بازیکنان و کادر فنی نساجی به خاطر شاد کردن دل مردم مازندران بویژه قائمشهری ها قدر دانی کرده بود.
حسینی‌پور پیش از مسابقه نساجی با مس کرمان نیز با انتشار دلنوشته‌ای بازیکنان نساجی را « سربازان اهداف بزرگ » لقب داده ، از آنان خواسته بود تا در کنار تلاش برای پیروزی، عنصر اخلاق، اقتدار و شرافت را نیز در زمین به نمایش بگذارند.
حسینی‌پور طی هفته‌های اخیر اقدامات متعددی برای حمایت از باشگاه نساجی و رفع مشکلات پیش روی این تیم در زمینه میزبانی و تکمیل ورزشگاه خانگی انجام داد. در روزهای گذشته و پس از صعود نساجی به نیمه‌نهایی نیز حسینی‌پور دستور داد تا اقدامات لازم برای تسهیل حضور هواداران در ورزشگاه آزادی انجام شود که نتیجه آن فراهم آوردن افطاری برای ۲۵ هزار نفر و دستور تسریع در تکمیل ورزشگاه تختی به عنوان ورزشگاه خانگی تیم نساجی بود.
استاندار مازندران پس از راهیابی نساجی به فینال مسابقات جام حذفی هم تمام تلاشش را به کار گرفت تا بازی فینال به جای ورزشگاه یادگار امام تبریز در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران این تیم برگزار شود.
حسینی پور در پی مخالفت شورای تامین استان تهران برای حضور تماشاگر در بازی فینال جام حذفی، با حضور در پایتخت و انجام مذاکرات و پیگیری های لازم و برگزاری جلسات مستقل با استاندار تهران و دریافت نظر مثبت رئیس شورای تامین استان و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، نظر این شورا و مقامات مسئول را برای برگزاری مسابقه فینال جام حذفی کشور با حضور تماشاگر جلب کرد و نتیجه این شد که با تغییر مصوبه شورای تامین؛ هواداران پرشور نساجی می توانند در بازی فینال تیم شان را در برابر آلومینیوم اراک همراهی کنند.
طبق گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، در پی رایزنی های حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران همچنین مقرر شد این بازی با حضور تماشاگران با بیش از ظرفیت اعلام شده برگزار گردد.
استاندار مازندران از حمایت های حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای تحقق این مهم تقدیر نمود و از همه مازندرانی ها خواست تا بهر طریق ممکن تیم محبوب شان را برای قهرمانی در فینال جام حذفی حمایت و همراهی کنند.
استاندار مازندران از نخستین روزهای حضور در مسند استانداری، نسبت به مسائل و مشکلات نساجی مازندران دغدغه داشت و پیگیری امور این تیم و رفع مشکلات این باشگاه را در محور برنامه های مهم خود در حوزه اجتماعی ورزشی قرار داد بنحوی که در سفر رئیس جمهور به مازندران، اعتباری برای اتمام بهسازی این ورزشگاه اختصاص یافت.
حسینی پور با تعیین کارگروه ویژه اتمام پروژه ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر طی هفته های اخیر، احمد ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه خود را مامور کرد تا با بازدیدهای مستمر هفتگی روند این پروژه را سرعت بخشد تا بهسازی ورزشگاه وطنی برای میزبانی از تیم های لیگ برتر در فصل آینده و انجام بازی های نساجی در خانه در زمان تعیین شده به سرانجام برسد.
نساجی مازندران شامگاه فردا چهارشنبه هفتم اردیبهشت در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم اراک می رود تا جام قهرمانی جام حذفی را از آن خود کند.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار