سیمبانان برق اهواز تقدیر شدند\

سیمبانان برق اهواز تقدیر شدند

  • کد خبر: 2111101927
  • چاپ
  • انتشار: 31 فروردين 1401 - 11:54

مدیرعامل برق اهواز، گفت: اهمیت تامین در زندگی شهروندان بگونه ای است که امکان وقفه در استمرار آن دور از ذهن است و این مهم مرهون تلاش سیمبانان ایثارگری است که در سرما، گرما، گرد و خاک و باد و باران در صحنه حضور دارند.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، عبدالحمید عباس شیاری در مراسم روزجهانی سیمبان و تقدیر از همکاران سیمبان ، افزود: با همه پیشرفتهائی که در عرصه فناوری در زندگی صورت گرفته اما یکسری اصول بنیادین همچنان دست نخورده باقی مانده اند ویکی از این اصول روحیه ایثارگری است که باعث می شود عده ای از انسانها بدون چشمداشت برای رفاه و آسایش همنوعان خود گام بردارند و سیمبانان بخش مهمی از این گمنامان ایثارگر هستند.
وی گفت: آنچه باعث شده صنعت برق با افتخار خدمات خود را در تمامی ایام سال و در سرما و گرما و بدون وقفه به مردم عزیز ارائه دهد و به عنوان صنعتی پیشرو در کشور مطرح شود مرهون دستان توانمند و ایثارگر"سیمبانان عزیز"ی است که با جدیدت و مسولیت پذیری در تمام ساعات شبانه روز پای کار ایستاده اند.
وی خاطر نشان کرد: اینجانب لازم می دانم ضمن ارج نهادن به این تلاش و مجاهدت شما سیمبانان عزیز که با کوشش مضاعف و شبانه روزی خود، نقش ارزنده ای در پایداری شبکه برق و رفاه و آسایش شهروندان کلانشهر اهواز دارید از تک تک شما تقدیر و تشکر بنمایم.
وی در پایان با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای عبور موفق از پیک تابستان سال جاری گفت: همانگونه که استحضار دارید تابستان سختی پیش رو داریم و برای عبور موفق از پیک و استمرار خدمات مطلوب به مردم شریف کلانشهر اهواز نیازمند تلاش مضاعف همه بخشهای شرکت خصوصا قسمتهای فنی و مهمی همچون سیمبانی هستیم که انشالله بتوانیم رفاه و آسایش مردم را فراهم کنیم.
در این مراسم با اهدا لوح سپاس از تعدادی از سیمبانان شرکت به نمایندگی از سایر همکارانشان تقدیر به عمل آمد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار