یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز تا 15 فروردین ماه\

یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز تا 15 فروردین ماه

  • کد خبر: 2111101816
  • چاپ
  • انتشار: 07 فروردين 1401 - 14:37

رییس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز از امروز یکشنبه هفتم تا پایان روز دوشنبه پانزدهم فروردین ماه جاری از ساعت ۱۱ تا ۲۴ شب از مسیر شمال به جنوب خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز یکشنبه با بیان این مطلب، اظهار داشـت: یکطرفه شدن جاده کندوان و هراز با هدف تخلیه بارترافیکی و کمک به مسافران و گردشگران نوروزی در مسیر بازگشت به تهران و کرج عملیاتی و اجرا شده است.
وی وضعیت ترافیک در جاده ارتباطی فیروزکوه و کیاسر را در زمان جاضر عادی و روان توصیف کرد و به رانندگان توصیه کرد ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.
پلیس راه مازندران پیش از این همزمان با اعلام محدودیت های ترافیکی نوروزی ، از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست تا ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت ، سفرشان را مدیریت کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه مازندران با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار