کلاهبرداری 8 میلیارد تومانی استاد قلابی در نوشهر\

کلاهبرداری 8 میلیارد تومانی استاد قلابی در نوشهر

  • کد خبر: 2111101710
  • چاپ
  • انتشار: 27 دی 1400 - 15:25

استاد قلابی ارز دیجیتال به جرم کلاهبرداری ۸ میلیارد تومانی از شهروندان در نوشهر دستگیر شد.


به گزارش استناد نیوز ،فرمانده انتظامی نوشهر روز دوشنبه با بیان این مطلب، گفت: در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری، ماموران پلیس آگاهی شهرستان نوشهر موضوع را با انجام اقدامات فنی به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
سرهنگ اکبر درویشی از شناسایی کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد و افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی متهم را دستگیر کردند.
او با بیان اینکه متهم به بهانه خرید ارز دیجیتال برای افراد و عدم آگاهی شهروندان اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کرد، گفت: متهم در بازجویی‌ها به کلاهبرداری هشت میلیارد تومان از شهروندان اعتراف کرد.
سرهنگ درویشی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد گفت: با توجه به گسترش علم و فناوری‌های نوین ارتباطی، شاهد استفاده روزافزون از این ابزار‌ها در امور تجاری هستیم که به نوبه خود بسیاری از امور زندگی ما را تسهیل کرده اند، اما یک سری زمینه‌های کجروی و سوءاستفاده نیز ایجاد شده و بعضاً شاهد وقوع کلاهبرداری‌های مختلفی در این حوزه بوده ایم که گاهی حتی افراد تحصیل کرده و سطح بالای جامعه را نیز گرفتار خود کرده اند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار