آتش گرفتن 10 واحد تجاری یک پاساژ در شهر نور\

آتش گرفتن 10 واحد تجاری یک پاساژ در شهر نور

  • کد خبر: 2111101692
  • چاپ
  • انتشار: 01 دی 1400 - 12:43

مسئول آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری نور گفت که صبح امروز چهارشنبه ۱۰ واحد تجاری در پاساژی در این شهر در آتش سوخت .

به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا، محرم مطهری ، افزود: آتش سوزی ساعت ۵ و ۳۵ دقیقه بامداد به سامانه ۱۲۵ در شهر نور اعلام شد و آتش نشانان بلافاصله در صحنه حضور یافتند.

وی با اعلام این که آتش سوزی پس از یک ساعت و نیم مهار شد ، گفت که در جریان آن ۶ واحد تجاری به صورت کامل تخریب شد و میزان خسارت به چهار واحد دیگر هم ۵۰ درصد برآورد شده است.

مطهری گفت  که تا ساعت ۱۱ امروز لکه گیری محل آتش سوزی ادامه داشت و در حال حاضر هم علت وقوع این حادثه در دست بررسی است.

وی با اعلام این که مقادیر زیادی از اجناس واحدهای تجاری که فرش فروشی، لحاف دوزی، پتو و قصابی بود در آتش سوخت ، افزود : با توجه به حجم آتش برای خاموش کردن این آتش سوزی، هفت ایستگاه با خودرو آتش نشان از ۲ ایستگاه شهر نور، شهرهای ایزدشهر، رویان، چمستان، نوشهر و محمودآباد به محل حادثه اعزام شدند.

مطهری از آسیب دیدن دو آتش نشان و سوختگی از ناحیه دست و پا و تنفس گازهای سمی در عملیات مهار آتش در این پاساژ خبر داد و گفت : در این حادثه به مردم آسیبی وارد نشد.

وی با اشاره به این که واحدهای آسیب دیده در طبقه همکف پاساژ واقع شده بودند ، افزود : ولی به دلیل حجم آتش و ترک خوردگی کف طبقه دوم احتمال ریزش ساختمان دور از انتظار نیست که هم اکنون مهندسان در حال بررسی برای اجرای تدابیر لازم برای استحکام این ساختمان هستند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار