نمایندگان مجلس صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی می کنند\
  • در جلسه علنی امروز؛

نمایندگان مجلس صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی می کنند

  • کد خبر: 2111101661
  • چاپ
  • انتشار: 07 آذر 1400 - 08:28

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بررسی می‌کنند.


به گزارش استناد نیوز ، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری آغاز شد.
در این جلسه بررسی برنامه و صلاحیت یوسف نوری برای تصدی وزارت آموزش و پرورش و أخذ رأی اعتماد مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی (اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار (اعاده شده از شورای نگهبان) از دیگر برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
در این نشست گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری وگزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری دشت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص بررسی تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی آثار اقتصادی ناشی از عدم تحصیل اهداف قانون برنامه ششم و اجرای احکام قانونی توسط وزارت نیرو و اظهار نظر درباره جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار