نمایندگان مجلس صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی می کنند\
  • در جلسه علنی امروز؛

نمایندگان مجلس صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی می کنند

  • کد خبر: 2111101661
  • چاپ
  • انتشار: 07 آذر 1400 - 08:28

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز برنامه‌ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بررسی می‌کنند.


به گزارش استناد نیوز ، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری آغاز شد.
در این جلسه بررسی برنامه و صلاحیت یوسف نوری برای تصدی وزارت آموزش و پرورش و أخذ رأی اعتماد مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح حمایت از مالکیت صنعتی، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی (اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار (اعاده شده از شورای نگهبان) از دیگر برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
در این نشست گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری وگزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه اجرای طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری دشت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص بررسی تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی آثار اقتصادی ناشی از عدم تحصیل اهداف قانون برنامه ششم و اجرای احکام قانونی توسط وزارت نیرو و اظهار نظر درباره جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 

 telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار