64 درصد مردم قائمشهر علیه کرونا واکسینه کامل شدند/ مردم برای تزریق واکسن کرونا در اسرع وقت مراجعه کنند\

64 درصد مردم قائمشهر علیه کرونا واکسینه کامل شدند/ مردم برای تزریق واکسن کرونا در اسرع وقت مراجعه کنند

  • کد خبر: 2111101636
  • چاپ
  • انتشار: 19 آبان 1400 - 14:56

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با بیان اینکه تاکنون 64 درصد از جمعیت هدف این شهرستان دو دز واکسن کرونا را دریافت کردند، گفت: از مردم درخواست می کنیم تا برای تزریق واکسن کرونا خود در اسرع وقت مراجعه کنند.

دکتر محمد گران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار استناد نیوز با بیان اینکه تاکنون 84 درصد از جمعیت بالای 12 سال این شهرستان نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، افزود: خدمتگزاری به مردم از افتخارات ما است  و در بحث واکسیناسیون مشارکت 100 درصدی مردم را می طلبد.

وی گفت: از همه مردم درخواست می کنم برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت خود و دیگران، در اولین فرصت در امر مهم واکسیناسیون شرکت کنند تا شاهد کنترل کرونا، رونق کسب و کارها و بازگشت سلامتی به جامعه باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با بیان اینکه هم اکنون 43 بیمار بدلیل ابتلا به کووید 19 در بیمارستان های قائمشهر بستری هستند، افزود: در 24 ساعت گذشته 9 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های قائمشهر بستری و 13 بیمار هم ترخیص شدند.

دکتر گران گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک نفر در شهرستان قائمشهر بدلیل ابتلا به بیماری کووید 19 جان باخت.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار