2 ویلای میلیاردی غیرمجاز در آمل قلع و قمع شد\

2 ویلای میلیاردی غیرمجاز در آمل قلع و قمع شد

  • کد خبر: 2111101573
  • چاپ
  • انتشار: 14 مهر 1400 - 12:21

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل گفت: ۲ ویلای میلیاردی غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی روستای ناندل این شهرستان با عرصه و اعیان ۵۰۰ مترمربع قلع و قمع شد.


به گزارش استناد نیوز، سید حسین اسلامی روز چهارشنبه با بیان این مطلب، افزود: به دنبال وقوع تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای ناندل واقع در منطقه کوهستانی لاریجان شهرستان آمل، دو ویلای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان قلع و قمع و زمین قابلیت کشاورزی پیدا کرد.
او با اشاره به انجام دهگردشی‌های مستمر توسط اکیپ دهگردشی این مدیریت، افزود: پس از ارایه موارد قانونی از سوی مسئولین و کارشناسان ذیربط این مدیریت مبنی بر اینکه اقدام به احداث بنای تجاری غیرمجاز بدون اخذ مجوز از جهاد کشاورزی مغایر با قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها و اصلاحی آن است، ۲ ویلای میلیاردی غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی روستای ناندل این شهرستان با عرصه و اعیان ۵۰۰ مترمربع قلع و قمع شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل در خاتمه با بیان اینکه با هر‌گونه ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تامین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند، طبق قانون برخورد خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار