آزادی مددجو تحت حمایت کمیته امداد در سوادکوه شمالی از زندان/بازگشت به آغوش گرم  خانواده ،با همدلی خیران\

آزادی مددجو تحت حمایت کمیته امداد در سوادکوه شمالی از زندان/بازگشت به آغوش گرم  خانواده ،با همدلی خیران

  • کد خبر: 2111101562
  • چاپ
  • انتشار: 06 مهر 1400 - 12:37

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی از آزادی یک مددجوی زندانی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان با کمک خیرین خبر داد.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا عابدی فیروزجایی با بیان این مطلب، افزود:  با پیگیری های بعمل آمده یک خانواده زندانی تحت حمایت محکوم مالی، با کمک خیرین ، کمیته امداد و مرکز نیکوکاری امام علی( ع )روستای کتی لته این شهرستان با پرداخت مبلغ ۷۰ میلیون تومان و رضایت از شاکیان  از زندان آزاد شد و کاریابی برای دو  تن از اعضای خانواده با حقوق و دستمزد قانون  اداره کار انجام شد.

وی با تقدیر از  همراهی خیران، گفت: این شهرستان دارای هفت خانواده زندانی تحت حمایت است  که این خانواده ها از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد سوادکوه شمالی در پایان تصریح کرد: این نهاد با پذیرش  و تحت حمایت قرار دادن خانواده هایی با وابستگی های  بیماری سرپرست ، از کار افتادگی ، سرباز دارای معیل ، فوت سرپرست ، خانواده زندانی اقدام و برای توانمند سازی آنان از طریق ارائه خدمات  اشتغال و کاریابی ،  خدمات حمایتی، تحصیلی و... برنامه ریزی می کند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار