جشن عاطفه‌ها با شعار "مهر، ماه مهربانی" درشبکه شاد برگزار می‌شود\

جشن عاطفه‌ها با شعار "مهر، ماه مهربانی" درشبکه شاد برگزار می‌شود

  • کد خبر: 2111101522
  • چاپ
  • انتشار: 24 شهریور 1400 - 13:30

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از برگزاری جشن عاطفه‌ها در قالب پویش مهر عاطفه‌ها و با شعار "مهر، ماه مهربانی" برای دانش‌آموزان سراسر کشور در بستر فضای مجازی (شبکه شاد) خبر داد.

 

به گزارش استنادنیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان دانش‌آموزی، اسماعیل بحری‌زاده افزود: این سازمان در پی تحقق بسته تحولی هر دانش آموز یک نقش اجتماعی و در راستای تحقق بخشی از اهداف دوره های تحصیلی مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با همکاری و همیاری کمیته امداد امام خمینی(ره) طبق سنوات گذشته، جشن عاطفه‌ها را با توجه به شرایط درگیری اکثر استان‌های کشور با کرونا در قالب پویش مهر عاطفه‌ها برگزار می‌کند.
وی اهداف برگزاری این پویش را کمک به ترویج و ارتقای فرهنگ انفاق، نوع‌دوستی، مسئولیت‌پذیری و مشارکت جویی، دست‌گیری از دانش آموزان نیازمند و محروم و همچنین برقراری عدالت اجتماعی بیان کرد.
ایجاد پایگاه های جمع آوری هدایا برای دانش آموزان محروم
بحری زاده در ادامه از ایجاد پایگاه‌های دریافت هدایا در مناطق، شهرستان ها و مراکز استان‌ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: دانش‌آموزان همچنین می‌توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا شماره حساب مدرسه هدایای نقدی خود را پرداخت کنند.
مشاور وزیر آموزش و پرورش و قائم مقام سازمان دانش آموزی افزود: اهدای هدایای خریداری شده متناسب با فهرست نیاز دانش‌آموزان حمایت‌پذیر (ترجیحاً تلفن همراه یا تبلت برای دانش‌آموزان نیازمندی که امکان استفاده از شبکه شاد را ندارند و سپس لوازم‌التحریر و پوشاک) و توزیع آن بین خانواده های دانش‌آموزان حمایت‌پذیر با رعایت شأن و منزلت آنها صورت می‌پذیرد.
وی خاطر نشان کرد: مدارسی که دانش‌آموز نیازمند ندارند، می‌توانند به عنوان مدرسه معین کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را طی فرآیندی دقیق و با نظارت کامل با اولویت به دانش‌آموزان محروم مدارس همجوار، دانش‌آموزان محروم مدارس نواحی، مناطق و شهرستان‌های همجوار و دانش آموزان محروم مدارس استان، اهدا کنند.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار