پرواز رامسر- کیش راه اندازی شد\
  • مدیر فرودگاه رامسر خبر داد:

پرواز رامسر- کیش راه اندازی شد

  • کد خبر: 2111101510
  • چاپ
  • انتشار: 23 شهریور 1400 - 13:35

نخستین پرواز مسیر رفت و برگشت رامسر - کیش امروز سه‌شنبه طی آئینی با حضور مسئولان محلی در فرودگاه رامسر برقرار شد.

 

به گزارش استناد نیوز، مدیر فرودگاه  رامسر در این آئین گفت : پس از بهره برداری باند بتنی بین المللی فرودگاه رامسر  در سال گذشته و فراهم شدن  بستر لازم برای نشست و برخاست انواع هواپیما مانند ای تی آر و نیز ایرباس ۳۲۰ موضوع گسترش پرواز ها مورد پیگیری قرار گرفت که در نهایت خیلی از شرکت های هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی کیش ایر از خود چراغ سبز نشان دادند.

طرح توسعه و باند بتنی فرودگاه رامسر در پنجم خرداد ماه سال گذشته با صرف اعتباری بالغ بر یکهزار و ۱۰۰  میلیارد ریال به بهره برداری رسید. با اجرای کامل این طرح ، باند فرودگاه رامسر از یکهزار و ۵۰۰ متر به ۲ هزار و ۷۰۰ متر و عرض ۴۵ متر توسعه پیدا کرد.

ارشاد حاتمی افزود : براساس برنامه پروازی شرکت هواپیمایی کیش ایر ، هواپیمای فوکر ۱۰۰  در روز های سه شنبه و جمعه  حوالی ساعت ۹ صبح از فرودگاه کیش به پرواز در می آید و سپس حوالی ساعت ۱۱ در فرودگاه رامسر به زمین می نشیند و  پس از یک ساعت توقف دوباره ساعت ۱۲ همان روزها فرودگاه رامسر  را به مقصد کیش ترک خواهد کرد.

مدیر فروگاه رامسر ، گسترش خطوط پروازی در این شهرستان گردشگرپذیر در پویایی و رونق صنعت گردشگری بسیار اثرگذار دانست و ابراز امیدواری کرد : با پی گیری های به عمل آمده در آینده نزدیک بتوان از طریق مسقط ، عمان به کیش و نیز کیش به رامسر ترانزیت هوایی در این منطقه برقرار کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار