4 پایگاه ثابت و سیار جشن عاطفه ها را در سوادکوه شمالی برگزار می کنند /همه با هم مشق محبت بنویسیم\

4 پایگاه ثابت و سیار جشن عاطفه ها را در سوادکوه شمالی برگزار می کنند /همه با هم مشق محبت بنویسیم

  • کد خبر: 2111101508
  • چاپ
  • انتشار: 23 شهریور 1400 - 10:48

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه چهار پایگاه ثابت و سیار جشن عاطفه ها را در این شهرستان برگزار می کنند، گفت: علاوه بر پایگاه های ثابت و سیار 15 مرکز نیکوکاری هم به جمع آوری کمک های مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی می پردازند.

 

علیرضا عابدی فیروزجایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار استناد نیوز، افزود: یک پایگاه ثابت و 3 پایگاه سیار جشن عاطفه ها، کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار این شهرستان را برای اهداء به دانش آموزان نیازمند جمع آوری می کنند.

 وی با اعلام اینکه پایگاه ثابت در میدان مرکز شهر مستقر می شود، گفت: جشن عاطفه ها همه ساله در آستانه سال تحصیلی با هدف تامین نیازهای دانش آموزان نیازمند و به منظور توسعه فرهنگ و نوع دوستی در میان مردم برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی، بیان کرد: امسال شور عاطفه ها  در روزهای بیست و چهارم، بیست و پنجم و بیست و ششم شهریور در پایگاه های کمیته امداد و میعاد گاه های نماز جمعه استان، با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  با شعار «همه باهم مشق محبت بنویسیم»برگزار می شود.

عابدی  در پایان، گفت: مردم نوعدوست استان،می توانند به کمیته امداد ، درشهرستان سوادکوه شمالی   مراجعه و یا کمک های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری ۸۸۷۷۰۱۱۱۳#  و یا شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۱۱۸۰۰پرداخت کنند.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی ، ماه مهر کم کم از راه می رسد و روزها، روزهای تب و تاب آماده شدن دانش آموزان  برای سال تحصیلی جدید  است ؛ بوی نویی کتاب و دفتر ، زیبایی نقاشی روی جعبه مداد رنگی، مداد و تراشی نو خودکار در چهار رنگ آبی، قرمز، سبز و مشکی ، همه اینها نوید بخش آغاز بهار علم دانش است اماّ در شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا ، مدارس خالی از سر و صدای شیرین دانش آموزان به سر می برد و  طنین زنگ کلاس و صف  به گوش نمی رسد و از هیاهوی حیاط مدرسه خبری نیست.

حال و هوای شهر پاییزی شده و ویروس کرونا این میهمان ناخوانده همچنان در کوچه پس کوچه های شهر پرسه می زند امّا  می توان بوضوح صدای پای پاییز و آهنگ رسیدنش را شنید.

در این روزها  کودکانی هستند که در آرزوی داشتن ملزومات مدرسه چشمشان به دست پدرانشان است  تا شاید آنها نیز بتوانند همچون همکلاسی های خود به دور از هرگونه اضطراب سال تحصیلی جدید را آغاز کنند. فقط کمی همت من و تو کافی است تا آنها نیز هزار رنگ پاییز را ببینند و غرق در شادی کودکانه شان، در باغ علم دانش قدم زنند و آینده ایران اسلامی را روشن تر از همیشه سازند.

نهاد ها و دستگاه های زیادی هستند که در این روزها نیازمندان را از یاد نمی برند و برای نشاندن لبخند بر چهره آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. یکی از نهادهایی که همیشه و در هر شرایطی در کنار محرومان و نیازمندان بوده ؛ کمیته امداد است . این نهاد مقدس ارائه خدمات مختلف به نیازمندان و محرومان  را با هدف توانمند سازی و ایجاد امید و خود باوری در آنها انجام می دهد.

آری شور عاطفه ها نماد همبستگی بین آحاد مختلف مردم است برای کمک به نیازمندان . اکنون  که در آستانه ماه مهر به سر می بریم و در کوچه پس کوچه های شهر عطر پاییز استشمام می شود،چقدر نیکوست که در شرایط کنونی ، همچون گذشته در کمک به نیازمندان از هم سبقت گرفته و فرصت مهروزی و شادکردن دل هنوعان را از دست ندهیم.

خاطره آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس ، مشق شب های ننوشته و مداد های از بس تراشیده و کوچک شده در دستمان و کتاب و دفتر های جلد شده ، با تمام توان زیبا نوشتن در صفحه اول دفترمان و هزاران شیرین کار ی دوره درس و مدرسه  یکی از بهترین خاطرات کودکی همه ماست؛ چه زیبا است تا با کمک های خود به کودکان نیازمند خاطره ای خوش برای آنان رقم زنیم زیرا احسان و مهرورزی ، مطلع غزل انسانیت و نوع دوستی ، شکوه محبت و صلابت فتوت و جلوه گاه یکدلی است  خوشا به حال کسانی که با مهربانی و  ایثار خالصانه خود، رضای خداوند را جلب می کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار