کمتر از 47 هزار نفر در شهرستان جویبار علیه کرونا واکسینه شدند\

کمتر از 47 هزار نفر در شهرستان جویبار علیه کرونا واکسینه شدند

  • کد خبر: 2111101507
  • چاپ
  • انتشار: 23 شهریور 1400 - 10:01

فرماندار شهرستان جویبار گفت: از ابتدای اجرای برنامه واکسیناسیون کووید 19 تاکنون 46 هزار و 887 نفر در سطح این شهرستان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

 

به گزارش استناد نیوز، سید علی اسد روز سه شنبه با بیان این مطلب، افزود: تاکنون در مجموع ۴۹ هزار و ۴۱۰ دز واکسن کرونا به این شهرستان وارد و ۴۶ هزار و ۸۸۷ دز تزریق شده است.

وی گفت که تاکنون ۲۸ هزار و ۲۵۴ نفر دز اول و ۱۸ هزار و ۶۳۳ نفر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

اسد جمعیت بالای ۱۸ سال این شهرستان را ۵۹ هزار نفر اعلام کرد و افزود : تاکنون حدود ۴۸ درصد از جمعیت بالای ۱۸ سال در سطح این شهرستان حداقل یک دز واکسن کرونا خود را دریافت کرده اند.

وی با اعلام اینکه دریافت کنندگان واکسن کرونا باید پروتکل های بهداشتی را همچنان رعایت کنند، گفت : تمامی افراد جامعه برای حفظ سلامتی خود و اطرافیانشان باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و از حضور در تجمعات بپرهیزند.

فرماندار جویبار با اشاره به وضعیت نارنجی کرونایی این شهرستان ، افزود : مردم وظیفه دارند تا برای کنترل بیماری کرونا و بهتر شدن وضعیت، همچنان به ما و کادر درمان کمک کنند و همچنین از عادی انگاری بپرهیزند.

اسد با بیان اینکه هم اکنون هفت نفر در بیمارستان عزیزی جویبار به خاطر ابتلا به کووید ۱۹ بستری هستند ، گفت : در چهار روز گذشته در بیمارستان های این شهرستان شاهد فوتی کرونایی نبوده ایم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار