بیش از یک میلیارد و 163 میلیون تومان صدقه در قائمشهر جمع آوری شد\

بیش از یک میلیارد و 163 میلیون تومان صدقه در قائمشهر جمع آوری شد

  • کد خبر: 2111101489
  • چاپ
  • انتشار: 21 شهریور 1400 - 08:43

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قائمشهر گفت که در پنج ماه نخست امسال  بیش از یک میلیارد و 163 میلیون تومان صدقه توسط مردم خیراندیش در سطح این شهرستان جمع آوری شده است.

 

به گزارش استناد نیوز، جمال یعقوبی روز یک شنبه با بیان این مطلب، افزود: صدقات جمع آوری شده در سال جاری نسبت مشابه سال گذشته 36 درصد رشد داشته است.

وی گفت: بر اساس آموزه های دینی و توصیه بزرگان صدقه دادن یک امر بسیار با ارزشی است که باید برای رضای خدا و بدون منت انجام پذیرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان قائمشهر، ادامه داد در کنار طرح‌های پرداخت اینترنتی کمیته امداد مانند طرح محسنین، این سازمان در راستای تسهیل روند پرداخت صدقه توسط هموطن های عزیز امکان پرداخت صدقه با کد ussd را فراهم کرده است و مشترکین  ایرانسل و یا همراه اول قائمشهری می توانند با شماره گیری #01114*8877* و با داشتن یکی از کارتهای عضو شتاب با استفاده از رمز دوم کارت اقدام به پرداخت صدقه با تلفن همراه نمایند.

یعقوبی گفت صدقات جمع‌آوری شده در فعالیتهای احداث مسکن برای خانواده های نیازمند، پرداخت هزینه های درمانی، تامین بخشی از هزینه های ازدواج فرزندان مددجویان، پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان و پرداخت کمک هزینه معیشتی به خانواده مددجویان از محل صدقات مردمی هزینه شده است.

۸۰۰۰ نفر در شهرستان قائمشهر تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند می شوندtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار