تغییر مسیر رانندگان به جاده های هراز و سوادکوه/بازگشت 268 خودرو از مبادی ورودی استان\

تغییر مسیر رانندگان به جاده های هراز و سوادکوه/بازگشت 268 خودرو از مبادی ورودی استان

  • کد خبر: 2111101474
  • چاپ
  • انتشار: 16 شهریور 1400 - 11:37

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان صبح امروز برای سومین روز پیاپی و آخرین بار در این ماه از ساعت ۸ تا ۱۷ امروز به علت تعمیرات بسته شد.


به گزارش استناد نیوز، سرهنگ عبادی با بیان اینکه ممنوعیت تردد در جاده کندوان در ماه‌های مهر و آبان نیز اعمال می‌شود افزود: رانندگان در این مدت برای تردد از جاده‌های جایگزین هراز و سوادکوه استفاده کنند.
او با بیان اینکه هم اکنون محور‌های ساحلی استان بارانی و لغزنده است، گفت: آمد وشد خودرو‌ها هم در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.
سرپرست پلیس راه مازندران از رانندگان خواست با توجه به بارش‌های رگباری و لغزندگی جاده‌های استات حتماً سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
سرهنگ عبادی با بیان اینکه طرح محدودیت ورود خودرو‌های غیربومی به استان همچنان ادامه دارد گفت: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، فقط به خودرو‌های دارای مجوز از استانداری ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا را اجازه ورود به مازندران می‌دهند.
او گفت: ۲۴ساعت گذشته ۶۲۸دستگاه خودرو اعمال قانون و ۲۶۸دستگاه خودرو از مبادی ورودی استان بازگشت داده شدند.
سرپرست پلیس راه مازندران افزود: ماموران پلیس راه و دوربین‌ها از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۸هزار و ۴۴۰دستگاه خودرو را در جاده‌های مازندران، جریمه کرونایی کردند و بیش از ۷۷هزار و ۳۲۴دستگاه خودرو را از مبادی ورودی استان برگشت دادند.
سرهنگ عبادی همچنین با اشاره به استفاده مردم از موتورسیکلت در فصل تابستان تاکید کرد استفاده از کلاه ایمنی هنگام موتور سواری ضروری است.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار