دستگیری کلاهبردار میلیاردی در محمودآباد\

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در محمودآباد

  • کد خبر: 2111101457
  • چاپ
  • انتشار: 10 شهریور 1400 - 14:37

فرمانده نیروی انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار 900 میلیارد ریالی در شهرستان محمودآباد خبر داد.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران ، سردار مرتضی میرزایی در تشریح این خبر گفت : در پی مراجعه فردی به مرجع انتظامی و قضائی شهرستان محمودآباد، مبنی بر کلاهبرداری ۹۰۰ میلیارد ریالی از وی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد، مال باخته که برای مدتی طولانی در سفر خارج از کشور بوده برای انجام امور اداری و تجاری، کلیه اموال و دارایی های خود را به فردی که راننده و مورد اعتماد وی بوده، واگذار کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: فرد مورد اعتماد شاکی که متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری است با سوء استفاده از این اعتماد پس از فروش اموال و دارایی های شاکی، اقدام به سرمایه گذاری در امر خرید و فروش بیش از سه هراز تن برنج و کسب مال نامشروع می کند.

سردار میرزایی افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به خیانت در امانت و کلاهبرداری را که در ییلاقات یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بود، شناسایی کردند.

سردار میرزایی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد و در تحقیقات به عمل آمده به ۹۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده و با قرار قانونی صادره از مرجع قضائی روانه زندان شد.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار