نسبت به مردم خوزستان وظیفه مضاعف داریم/خوزستانی ها حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند\
  • رئیس جمهور مطرح کرد:

نسبت به مردم خوزستان وظیفه مضاعف داریم/خوزستانی ها حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند

  • کد خبر: 2111101430
  • چاپ
  • انتشار: 05 شهریور 1400 - 09:27

رییس جمهوری با اعلام اینکه ما نسبت به همه مردم کشور وظیفه داریم ولی نسبت به مردم خوزستان وظیفه مضاعف داریم،گفت: مشکلات مردم خوزستان و مشکلات منطقه همه را رنج میدهد، ماهم به تبع وظیفه سنگینی نسبت به منطقه داریم .

 

به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی  روز جمعه در بدو ورود به خوزستان طی سخنان کوتاهی در فرودگاه اهواز، افزود: امروز این توفیق حاصل شد که به خوزستان سفر کنم.

وی گفت: استان خوزستان مردم بسیار خوبی دارد و آنها حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند ، مردمی که از همه ظرفیتشان برای دفاع از کشور مایه گذاشتند.

وی اظهار داشت: ما نسبت به همه مردم کشور وظیفه داریم ولی نسبت به مردم خوزستان وظیفه مضاعف داریم، مشکلات مردم خوزستان و مشکلات منطقه همه را رنج میدهد، ماهم به تبع وظیفه سنگینی نسبت به منطقه داریم .

آیت الله رییسی گفت: در این سفر کوتاه امکان دیدارهای مردمی به آن شکل میسر نیست ، گرچه دوست داشتم که به صورت مختصر در جریان مهمترین مسائل خوزستان که مردم را رنج میدهد قرار گیرم.

وی گفت: با مسئولین مشورت خواهم کرد تا ببینیم چه راهکارهایی هست تا گامهایی سریع در جهت رفع مشکلات مردم عزیزمان در این خطه می توان برداشت.

چهارشنبه هفته جاری مجلس به ۱۸ عضو کابینه سیزدهم رای اعتماد داد و از روز گذشته رسما دولت جدید اغاز به کار کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار