ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی/ کاهش ۱.۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها\

ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی/ کاهش ۱.۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

  • کد خبر: 2111101419
  • چاپ
  • انتشار: 03 شهریور 1400 - 15:43

مرکز مدیریت راه‌ها از ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور اعلام‌کرد: بر اساس اطلاعات ۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، اکنون اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
کاهش ۱.۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها
بر اساس اعلام این مرکز، تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۱.۴ درصد کاهش نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۷.۷ درصد و بیشترین تردد بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت سه تا چهار بامداد ثبت شد.
تردد روان در همه مسیرهای تهران- شمال
دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر از تردد روان در محورهای فیروزکوه‌، کندوان و هراز و نیز آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت حکایت دارد.
این مرکز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا و نظرآباد و آزادراه قزوین-کرج محدوده آبیک و پل فردیس و نیز آزادراه تهران– ساوه محدوده پرند خبر داد.
بر اساس این گزارش‌، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۳۲ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج‌ با ۱۳۴ هزار تردد و آزادراه ‌کرج-قزوین با ۱۰۴ هزار تردد، ثبت شد.
محورهای مسدود
براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها،‌ اکنون محورهای پونل-خلخال، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، شهداد-نهبندان‌، جاده فرعی شمشک-دیزین، جاده خرم‌آباد-پل دختر و محور رباط پشت بادام- بیاضه در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار