فرسودگی  بیش از ۴۰ درصد از شبکه توزیع آب جویبار/ شناسایی ۴۰ فقره انشعاب غیر مجاز در ۳ ماه گذشته\
  • مدیر آب و فاضلاب جویبار:

فرسودگی  بیش از ۴۰ درصد از شبکه توزیع آب جویبار/ شناسایی ۴۰ فقره انشعاب غیر مجاز در ۳ ماه گذشته

  • کد خبر: 2111101296
  • چاپ
  • انتشار: 20 تیر 1400 - 08:57

مدیر آب و فاضلاب شهرستان جویبار با بیان اینکه ۸۰۰ کیلومتر خط شبکه در شهرستان جویبار داریم، گفت: بیش از ۴۰ در صد از این خط شبکه ها فرسوده بوده و مستلزم بودجه فرا استانی برای حل این مشکل است .

 

پیمان ابراهیمی روز یک شنبه در گفت و گو با استناد نیوز با اعلام اینکه شهرستان جویبار و بخصوص بخش گیلخواران همواره با کمبود آب شرب مواجه بوده است، افزود: اما متاسفانه با این شرایط آبی در ۳ ماه گذشته ۴۰ فقره انشعاب غیر مجاز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه قطعی های مکرر برق بر قطعی آب شرب تاثیر منفی داشته است، خاطر نشان کرد: ۹۵ درصد منابع تامین آب جویبار از ۱۰ حلقه چاه مستقر در قائمشهر است که از این تعداد ۸ حلقه چاه با موتور دیزل ژنراتور فعالیت دارند که قطعی برق مشکلات ما را دوچندان کرده است .

ابراهیمی بیان کرد: سه پروژه در یکی دوسال گذشته در شهرستان جویبار انجام که دو طرح به بهره برداری رسیده و پروژه دیگر در بخش گیلخواران به طول ۶ کیلومترو اعتبار ۶ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به مراحل پایانی خود نزدیک است.

وی تصریح کرد: ۵ کیلومتر این طرح به اتمام رسیده و یک کیلومتر انتهایی خط انتقال در شهر بهنمیر بوده که شهرداری این شهر ممانعت کرده که امیدواریم این مسئله به زودی از سوی این شهرداری مرتفع و شاهد افتتاح این پروژه در شهرستان جویبار باشیم ‌.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان جویبار در خاتمه تعداد مشترکین شهری را ۱۳ هزارو روستایی را ۱۶هزار مشترک  اعلام کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار