یک بانک در قائمشهر مورد سرقت قرار گرفت\

یک بانک در قائمشهر مورد سرقت قرار گرفت

  • کد خبر: 2111101292
  • چاپ
  • انتشار: 19 تیر 1400 - 15:11

جانشین فرمانده انتظامی مازندران وقوع سرقت بامدادی از یکی از شعب بانکی در شهرستان قائمشهر را تایید کرد و گفت که با تشکیل تیم ویژه از کارآگاهان پلیس، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفته است.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا، پیش از این منابع مردمی گفته بودند که سارقان ساعت حوالی هفت صبح امروز شنبه در داخل شهر قائمشهر از یک بانک سرقت کردند ولی پیگیری ها برای تایید این خبر زمان‌بر شد.

روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران از قول سرهنگ  سید موسی حسینی که هدایت تیم ویژه بررسی سرقت را بر عهده دارد ، اعلام کرد که سرقت بانک در قائمشهر ساعت ۶ و ۳۶ دقیقه بامداد امروز به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده شد و بلافاصله هم موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ حسینی گفت که بلافاصله پس از دریافت این خبر، کمیسیون ویژه عملیات در شهرستان قائمشهر تشکیل و تیم ویژه بررسی صحنه جرم به محل وقوع سرقت اعزام شد.

وی افزود : برابر بررسی های اولیه سارق یا سارقان پس از تخریب دوربین های مدار بسته، قطع برق و تخریب دیوار پشت ساختمان، وارد بانک شدند و اقدام به سرقت وجه نقد کردند.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه میزان سرقت از سوی کارشناسان بانک در دست بررسی است، گفت : تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان کماکان ادامه دارد.

وی افزود : پلیس با اشراف اطلاعاتی و با همکاری دیگر عوامل انتظامی با به کارگیری همه امکانات و ظرفیت ها، نسبت به شناسایی و دستگیری سارقان اقدام خواهد کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار