کم توجهی مسئولان در انجام وظایف تا پایان دولت پذیرفتنی نیست/ تلاش برای رفع مشکلات مردم متوقف نخواهد شد\

کم توجهی مسئولان در انجام وظایف تا پایان دولت پذیرفتنی نیست/ تلاش برای رفع مشکلات مردم متوقف نخواهد شد

  • کد خبر: 2111101268
  • چاپ
  • انتشار: 05 تیر 1400 - 19:13

استاندار مازندران با اعلام اینکه هر گونه کم توجهی به انجام وظایف از سوی مسئولان و کارکنان اصلا پذیرفتنی نیست ، گفت که همه باید تا آخرین ساعت کاری عمر دولت پیگیری انجام درست وظایف و ماموریت شان باشند.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، روز شنبه  در جلسه شورای اداری استان، افزود: هر گونه کم توجهی به انجام وظایف از سوی مسئولان و کارکنان اصلا پذیرفتنی نیست و همه باید تا آخرین ساعت کاری عمر دولت پیگیری انجام درست وظایف و ماموریت شان باشند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه تلاش برای رفع مشکلات مردم هرگز متوقف نخواهد شد، افزود: جلسات همه کارگروه های عمومی و تخصص بر اساس برنامه زمانبندی برگزار شود و طرح های عمرانی نیز با جدیت تمام مورد پیگیری قرار گیرد .

وی با اظها این که تا آخرین روز از فرصت خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد ، ادامه داد: این که پس از انتخابات و تعیین ریاست جمهوری منتخب ، این دولت در حال گذار و انتقال به دولت جدید است و کوتاهی شود ، اصلا زیبنده کارکنان و مسئولان این نظام نیست.

استاندار مازندران با تاکید بر این که به طور یقین تعدادی از طرح های عمرانی و حمایتی تا پایان دولت در مازندران به بهره برداری خواهد رسید ، اظهار داشت: در صددیم طرح های عمرانی دارای پیشرفت فیزیکی 98 درصد تا پایان عمر دولت افتتاح شود تا مردم از موهبت آن بهره مند شوند.

وی با تاکید بر حمایت از طرح های اولویت دار استان از جمله آزاد سازی سواحل، راه اندازی کارخانجات و واحد های تولیدی که به دلایلی دچار توقف شدند و سایر طرح های نیمه تمام، بیان داشت: خدمت به مردم همواره یک اصل اساسی در پست های مدیریت در نظام جمهوری اسلامی است.

حسین زادگان با بیان اینکه مشکلات امنیتی در انتخابات مازندران نداشته ایم، گفت: علی رغم هجمه های رسانه ای دشمنان مبنی بر این که این انتخابات رقابتی نیست، شاهد مشارکت بیش از 60 درصدی مردم خطه شمال در انتخابات اخیر بوده ایم.

حسین زادگان اظهار کرد : ما منکر وجود مشکلات اقتصادی در جامعه نیستیم ، اما تببعیت مردم از مقام معظم رهبری و احساس مسئولیت مدنی و شرعی آنان، توطئه دشمنان را نقش برآب کرده است بنابراین هر گونه کم توجهی به انجام وظایف از مسئولان و کارکنان پذیرفتنی نیست .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار