\

ممنوعیت تردد به محور مازندران از فردا تشدید می شود/ برگشت 290 دستگاه خودروی غیربومی از جاده های مازندران 

  • کد خبر: 2111101190
  • چاپ
  • انتشار: 11 خرداد 1400 - 09:39

سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه از فردا (چهارشنبه ) طرح ممنوعیت ورود به مازندران تشدید می شود، گفت: دوربین‌های هوشمند و همکاران پلیس به ویژه در مبادی ورودی و خروجی جاده‌های چالوس، سوادکوه، هراز، کیاسر استان تخلفات کرونایی را کنترل و اعمال قانون می‌کنند.


به گزارش استناد نیوز، سرهنگ عبادی روز سه شنبه  با اشاره به تشدید محدودیت‌های کرونایی در جاده‌های ارتباطی استان گفت: قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا، سفر‌های بین استانی را از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱۲ خرداد تا ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه هفدهم خرداد امسال، بدون توجه به رنگ‌بندی شهر‌ها ممنوع اعلام کرده است.
سرهنگ عبادی افزود: دوربین‌های هوشمند و همکاران پلیس به ویژه در مبادی ورودی و خروجی جاده‌های چالوس، سوادکوه، هراز، کیاسر استان تخلفات کرونایی را کنترل و اعمال قانون می‌کنند.
اینجا هر هفته ورق بر می‌گردد؛ روی سرخ شمال از کرونا، زردی از تصمیم گیری‌ها
او گفت: تردد خودرو‌های غیرمجاز در جاده‌های استان و نیز شهر‌های با وضعیت قرمز کرونایی (با اعلام ستاد مقابله با کرونا) تا یک میلیون و شهر‌های نارنجی تا ۵۰۰ هزارتومان جریمه می‌شوند.
سرهنگ عبادی افزود: رانندگان ۲۸۲ خودروی غیربومی که دیروز دوشنبه ۱۰ خرداد قصد ورود به مازندران را داشتند، توسط ماموران پلیس راه مستقر در جاده‌های این استان متوقف و اِعمال قانون کرونایی (جریمه) شدند.
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ۲۹۰ دستگاه خودروی غیربومی نیز از جاده‌های استان در این مدت به شهر‌های خود برگشت داده شدند.
او از رانندگان خواست قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه رعایت حق تقدم و سرعت مطمئنه را رعایت کرده و از سفر‌های غیرضروری بپرهیزند.

 telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار