ناجا برای انتخاباتی امن و پرشور آماده است / برگزاری دوره های آموزشی با رعایت پروتکل بهداشتی\
  • سردار اشتری:

ناجا برای انتخاباتی امن و پرشور آماده است / برگزاری دوره های آموزشی با رعایت پروتکل بهداشتی

  • کد خبر: 2111101021
  • چاپ
  • انتشار: 20 اسفند 1399 - 15:36

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آمادگی ناجا برای تامین امنیت انتخابات آتی گفت: سال آینده انتخاباتی امن و پر شور خواهیم داشت.


به گزارش استناد نیوز، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری روز چهارشنبه در مراسم دانش‌آموختگی فراگیران آموزشگاه‌های علمی تخصصی ناجا و رزمایش اقتدار محمد رسول‌الله(ص) در ستاد ناجا افزود: مردم در انتخابات آینده کسی را انتخاب می کنند که روی پای خود بایستد و با روحیه جهادی به مردم خدمت کند تا بتوانیم مانند گذشته در مقابل قلدری آمریکا ایستادگی کننیم.
وی افزود: سال گذشته و مواجهه کشور با ویروس کرونا، نیروی انتظامی آماده‌باش بوده و اکنون نیز باید خود را برای برقراری امنیت در حوزه‌های مختلف و همچنین انتخابات سال آینده آماده می کنیم.
سردار اشتری اضافه کرد: جمهوری اسلامی امروز مقتدرانه در عرصه جهانی حضور دارد، ایران کشوری مقتدر و باثبات است، امروز اگر ایران در منطقه حضور نداشت، امنیتی هم وجود نداشت، شهید حاج قاسم سلیمانی همچون سربازی، فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی را اجرا کرد و امنیت را به عراق، سوریه و منطقه بازگرداند.
وی در مورد دوره های آموزشی ناجا گفت: دوره‌های آموزشی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت کامل و صحیح نیز در سطح نیروهای مسلح و به‌ویژه نیروی انتظامی و در پادگان‌های آموزشی اجرا شده است.
اشتری ادامه داد: از وظایف ناجا رعایت حقوق مردم، کمک به فضای اسلامی و انقلابی، ارتقاء روحیه معنوی و ارتقاء نظم، امنیت و آرامش در جامعه است. وظیفه ما مقابله با قانون‌گریزان و احقاق حق شهروندان است که با آموزش‌های حرفه‌ای این مساله محقق می شود.
فرمانده نیروی انتظامی بالاترین سرمایه هر سازمانی را نیروی انسانی آن سازمان دانست و گفت: با توجه به اینکه بیشترین مأموریت ما انسان‌محور است، باید با مهارت‌آموزی و کسب آموزش به مردم خدمات‌رسانی کنید. حرفه‌گرایی یکی از محوری‌ترین موضوعات ما در دوره آموزشی است، باید در موضوع آموزش، سرمایه‌گذاری خوبی صورت گیرد.
اشتری افزود: باید آموزش‌های خود را ادامه داده و در حوزه‌های مختلف به دنبال حرفه‌ای گرایی باشیم و از کتاب‌های مختلف استفاده کنید و خود را ب‌روز کنید.
وی اضافه کرد: دشمن و مجرمان هر روز شگردهای جدیدی به کار می‌گیرند، باید با اشراف به جرایم، راهکارهای پیشگیری را به دست بیاورید و به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی تبدیل شوید. نیروی انتظامی علاوه بر برخورد با محتکرانی که کالاهای اسلاسی و بهداشتی را احتکار کردند، مراکز درمانی خود را در اختیار بیماران کرونایی قرار داد.
اشتری افزود: نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است، ناجا در کنار مردم و برای حفط آرامش، نظم و امنیت، حضوری مقتدر در صحنه‌ها خواهد داشت.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار