15 واحد مرغ فروشی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند / کمبود مرغ در قائمشهر نداریم\

15 واحد مرغ فروشی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند / کمبود مرغ در قائمشهر نداریم

  • کد خبر: 2111101020
  • چاپ
  • انتشار: 20 اسفند 1399 - 14:03

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه تاکنون 200 مورد بازرسی از واحدهای صنفی مرغ صورت گرفته است، گفت: در این بازرسی های صورت گرفته از سوی این اداره، 15 واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

 

مجید ابراهیم نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با استناد نیوز با بیان اینکه قیمت مصوب مرغ 22 هزار و 500 تومان است، افزود: طرح تشدید بازرسی نظارت و پایش بازار از 15 بهمن ماه آغاز و تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد، بنابراین از مردم می خواهیم تا در صورت مشاهده هر گونه گران فروشی را با سامانه 124 اطلاع رسانی کنند.

وی با اعلام اینکه کمبودی در عرضه مرغ نداریم، گفت که متاسفانه میزان تقاضا توسط خانوارها بالا رفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه از مردم می خواهیم تا نگرانی بابت کمبود مرغ در ایام شب عید نداشته باشند، افزود: برای این شهرستان 38 تن مرغ منجمد سهمیه گرفته ایم که تاکنون 18 تن توزیع شده است.

به گفته ابراهیم نژاد در روزهای عادی بین 15 تا 17 تن مرغ در بین واحدهای صنفی توزیع می شد اما هم اکنون به دلیل شرایط پیش رو علاوه بر 2 کشتارگاه نزدیک به 20 تا 25 تن مرغ در سطح این شهرستان توزیع می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر در پایان با اعلام اینکه کمبودی در توزیع روغن نداریم گفت که در طی 2 روز گذشته 10 تن روغن در 27 واحد صنفی بزرگ و کوچک توزیع شد و تا پایان سال هم ادامه دارد.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار