رئیس هیئت کشتی مازندران: «مازندران» قهرمان آلیش بانوان کشور شد\

رئیس هیئت کشتی مازندران: «مازندران» قهرمان آلیش بانوان کشور شد

  • کد خبر: 2111100984
  • چاپ
  • انتشار: 04 اسفند 1399 - 11:43

رئیس هیئت کشتی مازندران از قهرمانی تیم استان در ششمین دوره رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور خبر داد.

 

به گزارش استناد نیوزعسکری محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ۲۷ تیم از استان‌های سراسر کشور در این رقابت‌ها حضور داشتند، گفت: میزان مشارکت کشتی گیران در این رقابت‌ها نسبت به دوره‌های قبلی بالاتر بود و بانوان آلیش کار استقبال بسیار خوبی از این رقابت‌ها به عمل آوردند.
محمدیان با بیان اینکه این رقابت‌ها با گرامیداشت یاد شهدای سلامت در یک روز برگزار شد، اظهار داشت: سپیده بابایی، فاطمه فتاحی، زهرا ابراهیمی، فاطمه قلیان، سحر غنی‌زاده و مونا اصغری اعضای تیم مازندران را تشکیل دادند که هدی نقیبی به عنوان سرمربی و فاطمه صدیقی و محدثه جعفری به عنوان کمک مربیان در تیم حضور داشتند.
رئیس هیئت کشتی مازندران با اشاره به اینکه آلیش‌کار تیم مازندران به فینال راه یافتند، افزود: فاطمه فتاحی در وزن ۶۰ کیلوگرم با شکست حریفان خود موفق به کسب مدال طلا شد، سپیده بابایی در وزن ۵۵ کیلوگرم مال نقره و زهرا ابراهیمی نیز در وزن ۶۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شد. به گفته وی، سحر غنی‌زاده آلیش‌کار ۷۰ کیلوگرم مازندران نیز موفق به کسب مدال برنز در این رقابت‌ها شد.
وی ضمن قدردانی از فدراسیون کشتی گفت: برگزاری مسابقات در شرایط شیوع کرونا بسیار حساس و سخت است اما فدراسیون کشتی با توجه به برگزاری مسابقات لیگ، تجربه خوبی دربرگزاری مسابقات با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی کسب کرده است.
گفتنی است که تیم‌های اصفهان و توابع تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

 telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار