8 طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد\

8 طرح عمرانی و اشتغالزایی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد

  • کد خبر: 2111100907
  • چاپ
  • انتشار: 13 بهمن 1399 - 21:05

به مناسبت دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در روز دوشنبه با حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران و مسئولین 7 طرح افتتاح و عملیات اجرایی یک طرح هم در شهرستان سوادکوه شمالی آغاز شد.

 

 به گزارش استناد نیوز، این طرح ها شمال یک واحد مسکن مددجویی، 3 واحد اشتغالزایی تحت پوشش کمیته امداد، یک مرکز نیکوکاری درمانی، نمازخانه کیمته امداد امام خمینی (ره) ، یک طرح برق رسانی بود که به بهره برداری رسید و همچنین عملیات اجرایی ساخت یک واحد مسکونی هم آغاز شد.

 رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ساختمان مسکن مددجویی به متراژ 50 متر مربع و با هزینه 80 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است، افزود: ساخت این مسکن با مشارکت بسیج سازندگی و کمیته امداد بوده که به بهره برداری رسیده است.

علیرضا عابدی با اعلام اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر 3 طرح اشتغال زایی با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است، گفت: در این طرح های اشتغالزایی 6 نفر مشغول به کار شده اند.

وی از افتتاح مرکز نیکوکاری درمانی با همت خیرین در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمازخانه کمیته امداد این شهرستان هم با هزینه 40 میلیون تومان و با همت خیرین ساخته شد.

افتتاحیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه شمالی از آغاز عملیات ساخت مسکن 6 واحدی خبر داد و گفت که خرید زمین به مبلغ 500 میلیون تومان با مشارکت خانواده و خیرین و همچنین برای هزینه ساخت هم با تسهیلات بنیاد مسکن، کمیته امداد و خیرین آغاز خواهد شد.

عابدی با بیان اینکه در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر 10 سری جهیزیه به ارزش کل 200میلیون تومان بین نوعروسان کمیته امداد توزیع شد، افزود: توسط مرکز نیکوکاری امام علی (ع) چهار بخاری و 2 آبگرمکن به مبلغ 8 میلیون تومان بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی در پایان از آزادی چهار زندانی جرائم غیرعمد با همت مرکز نیکوکاری امام علی (ع) در سطح این شهرستان خبر داد.

یکهزار و 335 خانوار تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان هستند.

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر همچنین پروژه تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار فشار ضعیف  در شهر شیرگاه به بهره برداری رسید.

این طرح با هزینه ای بیش از 4 میلیارد و 550 میلیون ریال با حجم فیزیکی چهار هزار و 130 متر به بهره برداری رسیده است.

افتتاحیهtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار