20 طرح عمرانی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی می شود\
  • به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر؛

20 طرح عمرانی در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی می شود

  • کد خبر: 2111100868
  • چاپ
  • انتشار: 07 بهمن 1399 - 12:09

فرماندار سوادکوه شمالی از افتتاح 18 طرح عمرانی و آغاز عملیات اجرایی 2 طرح در ایام الله دهه مبارک فجر امسال این شهرستان خبر داد.

 

سید محمد انصار الحسینی روز سه شنبه در گفت و گو با استناد نیوز ، افزود: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر 18 طرح عمرانی با هزینه ایی بالغ بر 26 میلیارد و 407 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی با اعلام اینکه شرکت فولاد ون داد خاورمیانه با اعتباری نزدیک به 20 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، گفت: در این شرکت در فاز اول 40 نفر و در فاز دوم 120 نفر مشغول به کار می شوند .

فرماندار سوادکوه شمالی بیان کرد: در این شرکت شمش فولادی به میزان 15 هزار تن در سال تولید خواهد داشت.

انصارالحسینی با بیان اینکه به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر شرکت گل گیس نگار چابهار هم با هزینه ایی بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید، افزود: در این شرکت انواع کنسرو تولید خواهد شد.

وی میزان اشتغال  در این شرکت را 100 نفر اعلام کرد.

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه سالن ورزشی اندرگلی افتتاح خواهد شد، گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر 9 مسکن مددجویی کمیته امداد و بهزیستی، اصلاح شبکه برق رسانی و اقامتگاه بومگردی به بهره برداری خواهد رسید.

انصارالحسینی با بیان اینکه در ایام الله دهه مبارک فجر عملیات اجرایی 2 طرح با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد و 215 میلیون تومان آغاز خواهد شد، گفت : عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات شهرستان که شامل ساختمان اداری ، انبار ، اسکان اضطراری و مرکزآموزشی و غیره است آغاز خواهد شد که برای این طرح 50 میلیارد تومان هزینه برآورد شده است.

وی در پایان دیگر طرح کلنگ زنی را شبکه برق و رینگ شبکه برق اعلام کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار