آقا معلم به نساجی مازندران رسید\

آقا معلم به نساجی مازندران رسید

  • کد خبر: 2111100823
  • چاپ
  • انتشار: 27 دی 1399 - 17:36

مجید جلالی به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی مازندران به مدت یک سال و نیم انتخاب شد.


به گزارش استناد نیوز، باشگاه نساجی در اینباره اعلام کرد: پس از بررسی فراوان و دقیق و براساس تصمیم هیات مدیره باشگاه، مجید جلالی با عقد قراردادی یک‌ونیم ساله به‌عنوان سرمربی جدید تیم نساجی مازندران انتخاب شد. با توجه به خواست عمومی مردم شریف مازندران و خاطرات خوبی که از عملکرد آقای جلالی در ذهن‌ها نقش بسته، اطمینان داریم بار دیگر نساجی پرقدرتی را شاهد خواهیم بود.
وحید فاضلی سرمربی پیشین نساجی روز گذشته و در پی تساوی این تیم در برابر ماشین سازی از سوی علیرضا اسدی رییس هیات مدیره از کار برکنار و در رختکن با بازیکنان خداحافظی کند. این سومین حضور وحید فاضلی در باشگاه نساجی بود. او در گذشته در دو مرحله به عنوان دستیار محمود فکری در نساجی مشغول بکار شد و در فصل جاری هم بعد از حضور محمود فکری در استقلال هدایت این تیم را به عنوان سرمربی برعهده گرفت اما عمر حضورش در این تیم 11 هفته بود. نساجی از 11 بازی تنها 9 امتیاز کسب کرده و تیم چهاردهم جدول بشمار می رود. نزدیک ترین تیم به منطقه سقوط.
مجید جلالی هم حضور در نساجی را در کارنامه دارد. او در فصل حضور جواد نکونام و بعد از خداحافظی این مربی هدایت تیم مازنی را برعهده گرفت و در نهایت موفق شد این تیم را در جدول رده بندی لیگ برتر نگه دارد.

 telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار