6 هزار مازنی به یاد سردار دلها سرپرست کودکان نیازمند شدند\

6 هزار مازنی به یاد سردار دلها سرپرست کودکان نیازمند شدند

  • کد خبر: 2111100729
  • چاپ
  • انتشار: 15 دی 1399 - 14:32

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: تاکنون ۶ هزار نفر به نیابت از سردار دل‌ها شهید سلیمانی،حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده گرفتند.

 

به گزارش استناد نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس از ساری، احمد سعادت، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران با اشاره به طرح امواجی از بهشت، اظهار کرد: تاکنون ۶ هزار نفر به نیابت از سردار دل‌ها شهید سلیمانی،حمایت مادی و معنوی ایتام و فرزندان طرح محسنین را به عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه از اهداف اجرای طرح امواجی از بهشت استفاده بهینه از ظرفیت خیران، ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و شهادت است، افزود: یکی از خیران استان نیز به نیابت از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید مازندران حمایت مادی و معنوی ایتام رابه عهده گرفت.

سعادت در مورد مشارکت مردم نیکوکار استان در طرح امواجی از بهشت تصریح کرد: هم استانی‌های نیک‌اندیش می‌توانند از طریق ثبت نام در سایت ekram.emdad.ir و یا ارسال عدد ۱ به شماره ۰۹۱۱۹۵۴۹۹۳۰ و یا با ارسال کد ۰۱۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ به طرح امواجی از بهشت بپیوندند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اذعان داشت: اولین همایش امواجی از بهشت ۱۱ دی ماه سال گذشته در سال روز تولد و شهادت شهید علمدار با حضور مسوولان کشوری و استانی و خانواده شهدا و خیران در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار