عذرخواهی عضو فعال شورای شهر کیاکلا از مردم + ویدئو\
  • آیت داداشی در گفتگو با استناد نیوز

عذرخواهی عضو فعال شورای شهر کیاکلا از مردم + ویدئو

  • کد خبر: 2111100646
  • چاپ
  • انتشار: 25 آذر 1399 - 18:46

آیت داداشی نائب رئیس شواري اسلامي شهر کیاکلا از چگونگی اجرای فعالیتهای عمرانی و فرهنگی صورت گرفته توسط اين نهاد توضیحاتی ارائه داد و با اعلام نارضایتی مردم از عملکرد شورا، از مردم عذرخواهی کرد

 به گزارش استناد نیوز، آیت داداشی که پیش از ورود به شورای شهر کیاکلا به عنوان پاکبان در خدمت شهرداری بود، پس از ورود به شورای شهر در سه سال گذشته یکی از فعال ترین اعضای این نهاد بود و در حوزه های فرهنگی و پیگیری مسائل مختلف شهری تلاش های زیادی داشت، با این وجود بر خلاف بسیاری از مسئولین این شهامت را داشته و با قدرت از مردم بابت کارهایی که قصد انجامشان را داشته و بنا به هر دلیلی موفق به انجام آن نشده بود، عذرخواهی کرد.

نایب رئیس شورای شهر کیاکلا گفت: در 2 سال اول شورای دوره پنجم مسئول کمیسیون فرهنگی بودم، طی نشستی که با کارشناسان بخش فرهنگی داشته ام، الویت برنامه خود را برای برگزاری اولین رخدادهای فرهنگی درسطح این شهرستان قرار دادم، همایش جوان موفق برای اولین بار در سطح این شهرستان برگزار شد، برای اولین بار در سطح شهرستان سیمرغ مراسم چهل شو و نوروزخوانی به همراه المان سفره هفت سین در میدان کشوری برگزار شد. جشن همبستگی غدیر با حضور هنرمندان بزرگ سینما استان در سطح این شهرستان برگزار و همچنین برای اولین بار نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در شورای شهر برپا شد که خوشبختانه با استقبال خوب مردمی نیز همراه بود.

وی ادامه داد: با یاری گرفتن از مردم بسیاری از مشکلات ما حل می شود، متاسفانه در بسیاری از موارد ما مردم را نادیده گرفته ایم و این مساله باعث شد تا آنان نگاه بدبینانه ایی به حل و مسائل کشور داشته باشند. در حد توانم اقداماتی انجام و به کم بسنده نمی کنم، به دور از حاشیه در همه عرصه های شهری تلاش می کنم. همچنین در کنار تمام اعضای شورای شهر در جهت آبادانی این شهر تلاش خواهیم کرد. مردم از عملکرد شورای شهر رضایت ندارند، به نظرم رضایت مندی مردم مهم ترین اصل است که تمام تلاش خود را در این راه بکار بستم اما مجموعه شورا و شهرداری نتوانستند رضایت مردم را بدست آورند و از آنجایی که همه باید به مردم پاسخگو باشیم، از همین جا از مردم بابت برنامه هایی که داشتم و به هردلیل موفق به اجرای آن نشدم عذرخواهی میکنم.

داداشی با معرفی برخی دیگر از برنامه های فرهنگی در کیاکلا گفت: امیدواریم تا این شهر به توسعه پایدار فرهنگی ارتقاء پیدا کند، برای اولین بار و با همکاری شورای شهر و کتابخانه همایش شهید کشوری برگزار شد. البته ما به دنبال جشنواره ملی شهید کشوری در سطح این شهرستان هستیم. میدانی هم بنام مادر شهید کشوری در این شهر مزین می شود.

وی افزود: عملیات اجرایی پارک محله ایی در سید محله در آینده ایی نزدیک آغاز می شود. عملیات اجرایی فضای مشارکتی بوستان کودک هم در مسکن مهر 72 واحدی در آینده ایی نزدیک با مشارکت شورای شهر، شهرداری و مسکن مهر آغاز خواهد شد. دیگر برنامه عمرانی این شهر ادامه بلوار سرپل به سمت قائمشهر به طول 200 متر و همچنین اجرای بلوار میدان سرپل تا پل تالار سرپل به حد فاصل 60 متر بود که انجام شد. در راستای اجرای این طرح، رنگ آمیزی بلوارها به اتمام رسیده و تنها نورپردازی و درختکاری باقی مانده است. عملیات اجرایی بلوار شهید ذبیحی در سید محله به سمت خیابان جویبار هم دیگر طرحی است که به طول 150 متر اجرا می شود.

این عضو شورای شهر کیاکلا در خصوص بودجه های عمرانی شهر و سرانه فضای سبز نیز، گفت: بودجه 6 ماه اول سال گذشته 6 میلیارد و 71 میلیون و 89 هزار تومان بود که از این میزان 73 درصد تحقق یافت. بودجه امسال هم 10 میلیارد و 60 میلیون تومان بوده است. سرانه فضای شهری در سال 95 ؛ 8.8 دهم و کل مساحت 71 هزار و 490 متر بوده ، سرانه فضای سبز در سال گذشته 10.4 دهم و کل مساحت هم 84 هزار و 218 متر بوده است که با توسعه سرانه فضای سبز و احداث پارک ها و  بویژه پارک های درون محلی در سطح این شهر می توانیم در راستای زیباسازی و شادابی و همچنین رضایتمندی شهروندان گام برداریم.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار