اهداء هشت تبلت به دانش آموزان نیازمند در سیمرغ / تفاهم نامه ساخت 10 واحد مسکونی مددجویان بسته شد\

اهداء هشت تبلت به دانش آموزان نیازمند در سیمرغ / تفاهم نامه ساخت 10 واحد مسکونی مددجویان بسته شد

  • کد خبر: 2111100572
  • چاپ
  • انتشار: 28 آبان 1399 - 15:39

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیمرغ، گفت: در سال تحصیلی جدید با حمایت خیرین هشت تبلت در اختیار دانش آموزان تحت حمایت این نهاد قرار گرفت.


محمد اصغری روز چهارشنبه در گفت و گو با استناد نیوز، افزود: از 104 دانش آموز تحت حمایت 15 نفر از داشتن گوشی هوشمند محروم بوده اند که تاکنون با حمایت خیرین هشت تبلت در اختیار آنان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه تا چند روز آینده هفت تبلت دیگر در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد، افزود: با در اختیار قرار دادن این تعداد تبلت ها، تمام دانش آموزان تحت حمایت این نهاد از گوشی هوشمند برخوردار می شوند.
رئیس کمیته امداد شهرستان سیمرغ در پایان، گفت: اهداء تبلت به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد با هدف بهره مندی آنان از آموزش مجازی بوده است.
تکمیل ساخت 4 واحد مسکونی
اصغری بیان کرد: در سال جاری برای ساخت 10 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، با بسیج سازندگی تفاهم نامه بسته شد.
وی با اعلام اینکه در سال گذشته چهار واحد مسکونی افتتاح و به مددجویان تحویل داده شد، گفت: هم اکنون به غیر از ساخت 10 واحد مسکونی، درخواستی از مددجویان تحت حمایت برای ساخت مسکن نداریم.
رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرغ در پایان بیان کرد: برای ساخت واحد مسکونی در صورتی که مددجویی زمین داشته باشد، سریعا نسبت به ساخت اقدام خواهیم کرد.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار