اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به مازندران / 340 تن مرغ منجمد در مازندارن توزیع شد\

اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به مازندران / 340 تن مرغ منجمد در مازندارن توزیع شد

  • کد خبر: 2111100490
  • چاپ
  • انتشار: 12 آبان 1399 - 17:58

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از اختصاص 2 هزار و 500 تن روغن خوراکی به این استان خبر داد.


به گزارش استناد نیوز و به نقل روابط عمومی؛ مهندس حسینقلی قوانلو، افزود: از 2500 تن روغن خوراکی اختصاص داده به مازندران میزان 500 تن در دو سه روز گذشته در سراسر استان توزیع و مابقی نیز در هفته جاری توزیع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون روغن خوراکی در تمامی فروشگا ههای زنجیرهای سراسر استان وجود دارد از اختصاص 1000 تن روغن مخصوص استفاده در صنف و صنعت به مازندران خبر داد.
وی تصریح کرد: هم اکنون در سطح استان هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی و مصرف خانوار وجود ندارد.
مهندس قوانلو در ادامه اظهار داشت: 600 تن مرغ منجمد نیز جهت توزیع در سطح فروشگاههای منتخب به استان مازندران اختصاص یافته که تاکنون 340 تن توزیع و مابقی سهمیه در حال توزیع می باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه در خواست سهمیه جدید مرغ منجمد برای استان داشته ایم یادآور شد: به مردم عزیز استان مازندران اطمینان می دهیم کالاهای اساسی به میزان بیشتر از نیاز هم اکنون در انبارها موجود است و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد.
وی در پایان از عموم شهروندان استان در خواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور ، احتکار... مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار