390 کیلومتر از سواحل دریای مازندران آزادسازی شد\
  • مهدی رازجویان؛

390 کیلومتر از سواحل دریای مازندران آزادسازی شد

  • کد خبر: 2111100483
  • چاپ
  • انتشار: 10 آبان 1399 - 17:11

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به آزادبودن ۳۹۰ کیلومتر از سواحل دریای مازندران، ادامه داد: حدود ۸۵درصد از سواحل دریای مازندران در دسترس مردم قرار دارد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری، مهدی رازجویان در جلسه آزادسازی سواحل دریای مازندران که با حضور فرماندهان مراکز نظامی و انتظامی برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت، افزود: آزادسازی کامل سواحل دریای مازندران موضوعی است که با همدلی و همراهی تمام دستگاه‌ها و نهادها امکان‌پذیر خواهد بود.

معاون استاندار مازندران ضمن قدردانی از تمام نهادهایی که در آزادسازی سواحل همراهی کردند، اظهار داشت: در اختیار قرار دادن سواحل دریا به مردم باعث شکل‌گیری امید در جامعه می‌شود.

وی تاکید کرد: با همراهی نهادها و مراکز نظامی و انتظامی و آزادسازی سواحل در اختیار آنها، بخش قابل‌توجه‌ دیگری از ساحل دریای مازندران در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: تردد آزاد مردم در ساحل دریا با همراهی تمام نهادها انجام خواهد شد.

رازجویان با اشاره به صدور مجوزهای اسکله‌های تفریحی در ساحل دریای مازندران، افزود: با تردد آزاد مردم در سواحل، این اسکله‌ها می‌توانند به بهترین شکل به مردم خدمات‌رسانی کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار