80 درصد واحدهای صنفی سوادکوه شمالی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند\
  • مجید ابراهیم نژاد؛

80 درصد واحدهای صنفی سوادکوه شمالی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند

  • کد خبر: 2111100301
  • چاپ
  • انتشار: 04 مرداد 1399 - 14:21

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه شمالی ،گفت:براساس گزارش اعلام شده از سوی تیم های نظارتی ، پروتکل های بهداشتی در 80 درصد واحدهای صنفی این شهرستان رعایت شده است.

مجید ابراهیم نژاد روز شنبه در گفت و گو با استناد نیوز،افزود: با شیوع ویروس کرونا، فعالیت گشت های مشترک نظارتی با همکاری شبکه بهداشت ، اتاق اصناف ، فرمانداری ، دامپزشکی و صنعت و ومعدن در دو نوبت به صورت روزانه در حال انجام شدن است.

وی از صدور اخطاریه برای 20 واحد صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت:به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به این تعداد واحدها اخطاریه ارسال شده است.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه شمالی ،بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا در سطح این شهرستان تمام مغازه داران ملزم به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی شده اند.

ابراهیم نژاد تاکید کرد : تمام مغازه داران ملزم به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و در صورت عدم رعایت بعد از اخطار نسبت به پلمب واحد صنفی آنان اقدام خواهیم کرد.

رئیس اداره صنعت سوادکوه شمالی در پایان از معرفی 15 واحد آسیب دیده از کرونا به بانک عامل در این شهرستان خبر داد.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار