رئیس کل دادگستری مازندران: همه مسئولان با زمین خواری قاطعانه برخورد کنند\

رئیس کل دادگستری مازندران: همه مسئولان با زمین خواری قاطعانه برخورد کنند

  • کد خبر: 2110893
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 دی 1398

اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران از دستگاه های مسئول از جمله محیط زیست ، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی خواست در خصوص مبارزه با زمین خواری پای کار باشند .

به گزارش استنادنیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری روز یک شنبه در آیین معرفی رییس دادگستری و دادستان شهرستان قائمشهر در خصوص مبارزه با زمین خواری در مازندران گفت: تنها بیان مشکلات کافی نیست، تمام مسئولین باید در حیطه وظایف خود پای کار بیایند و با این پدیده مبارزه نمایند.

وی ادامه داد: زمین خواری نیازمند یک حس مسئولیت در همگان است، این حس مسئولیت می تواند از مسئولان آغاز و به جامعه رسوخ پیدا کند.

رییس کل دادگستری مازندران تاکید کرد : تجاوز به عرصه های دولتی منابع طبیعی از جمله دریا و جنگل تخلف محسوب می شود و باید از ان ها حفاظت کرد و تعدی بی رحمانه به این عرصه ها را جدی بگیریم .

حجت الاسلام اکبری همچنین به تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت : از همه دستگاه های اجرایی می خواهم تا تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کاریشان قرار دهند تا بتوانیم رضایت شهروندان را در این خصوص بدست بیاوریم.

این مقام مسئول قضایی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد : کاهش زمان دادرسی به پرونده ها باعث کم شدن تعداد موجودی پرونده ها در شعب و همچنین افزایش میزان رسیدگی آن ها می شود که لازم است مورد توجه مسئولان قضایی شهرستان ها قرار بگیرد.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار