اخبار بیمه و بانک\
نارضایتی مردم از بیمه دانا

یکی از موارد عجیبی که مردم با بیمه تکمیلی دانا مواجه هستند این است که علیرغم گذشت حدود سه ماه از سال 1403، همچنان این شرکت تعهدات خود را بر اساس تعرفه های سال 1402 پرداخت می نماید!

نقش آفرینی بانک ملی ایران در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارزشمند است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات عوامل بانک ملی ايران اذعان کرد: حضور بانک ملی‌ ایران به عنوان حامی در سی وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام شایسته‌ایست و بسیار مهم و ارزشمند است که یک نظام اقتصادی خود را در امور فرهنگی به ویژه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مسئول می‌داند و در رشد و ارتقا آن نقش‌آفرینی می‌کند.

بانک مرکزی ؛ انتشار اطلاعات مالی و بانکی افراد بدون دستور قضایی، جرم است

رئیس کل بانک مرکزی به دنبال انتشار غیرقانونی اطلاعات مالی موسسه مصاف در فضای مجازی، ضمن تاکید بر خلاف قانون بودن این اقدام نادرست از سوی هر فرد و جریانی، طی جلسه عصر پنج‎شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه دستور پیگیری فوری و بررسی ابعاد مختلف آنرا صادر کرد و گفت: اگر محرز شود ارسال اطلاعات مالی این موسسه از طرف شبکه بانکی بوده باشد با عاملان این اقدام غیرقانونی شدیدا برخورد خواهد شد.

بیمارستان بانک ملی به عنوان بیمارستان بدون دخانیات معرفی شد

بیمارستان بانک ملی ایران به عنوان "بیمارستان بدون دخانیات" از سوی معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی معرفی و از اقدامات و خدمات دکترحمید جمالی رئیس بیمارستان بانک تقدیر شد.

خط اعتباری ۶.۵ میلیارد روبلی روسیه برای ایران

پیرو سفر رئیس کل بانک مرکزی کشورمان به روسیه با هدف افزایش همکاری‌های پولی و بانکی با این کشور و همچنین تقویت مناسبات در چارچوب توافقنامه تجارت آزاد میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا، جلسه‌ای میان مدیران بانکی ازبر بانک روسیه و بانک ملی ایران برگزار شد که بر اساس آن خط اعتباری به ارزش ۶ و نیم میلیارد روبل برای واردات کالاهای اساسی از روسیه برای ایران ایجاد شد.

بانک ملی بیش از ۷۶ هزار و ۴۷۳ میلیارد ریال وام فرزندآوری پرداخت کرد

بانک ملی ایران در راستای عمل به مصوبات شورای پول و اعتبار و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ابتدای سال تا پایان آبان ماه ۱۲۲ هزار و ۶۶۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری اعطا کرده است.

وضعیت ساخت مسکن و کوتاهی بانک ها در پرداخت تسهیلات

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تنها وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن میدان‌داری می‌کند و همکاری بین‌بخشی خوبی به ویژه از سوی بانک‌ها در این حوزه دیده نمی‌شود.

دانش آموزان دبستان دخترانه متقین از موزه بانک ملی ایران بازدید کردند

دانش آموزان دبستان دخترانه متقین در بازدید از موزه بانک ملی ایران با انواع خدمات بانکی و فعالیت های این بانک در کانون جوانه ها آشنا شدند.

چتر خدمات بیمه سلامت بر سر یک و نیم میلیون مازندرانی

سرپرست اداره کل بیمه سلامت مازندران در آیین گرامیداشت هفته سلامت گفت:‌ بیش از ۴۳ درصد جمعیت سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفری مازندران زیر پوشش بیمه سلامت هستند که جمعیتی معادل یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر را شامل می شود.

ساخت بیش از ۶هزار واحد مسکونی با مشارکت بانک ملی و بنیاد مسکن

تفاهمنامه ساخت بیش از شش هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن با مشارکت بانک ملی ایران و بنیاد مسکن امضا شد.

روز شدن پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد با بیمه سلامت مازندران

سرپرست اداره کل بیمه سلامت مازندران در دیدار با فرماندار گلوگاه گفت: بیمه سلامت استان در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال بابت هزینه درمان بیمه شدگان به موسسات درمانی طرف قرارداد استان پرداخت کرده است.

شاهد پرداخت های منظم در سازمان بیمه سلامت هستیم/ افتتاح اداره بیمه سلامت در بابلسر

ساختمان اداره بیمه سلامت بابلسر در زمینی به مساحت ۵۵۲ متر مربع و با هزینه بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

بانک ملی ایران به بیش از 35 هزار زوج تسهیلات ازدواج داد

بانک ملی ایران به عنوان یکی از بانک های عامل پرداخت تسهیلات ازدواج توانسته است در پنج ماهه نخست امسال به بیش از 35 هزار زوج این نوع تسهیلات را پرداخت کند.

تحقق نسخه نویسی الکترونیک ۱۰۰ درصدی در دولت سیزدهم

سرپرست اداره کل بیمه سلامت مازندران گفت :‌ نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی بحثی در دولت هوشمند و الکترونیک رقم خورد، در حال حاضر این طرح در بیمه سلامت استان۱۰۰درصد در حال شکل‌گیری اشت در سال جاری حدود ۷درصد به تنازل ماه‌ها افزایش داریم.

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران دانشجو می‌پذیرد

بانک مرکزی اعلام کرد: موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشجو می‌پذیرد.

بخش ارزی بانک ملی ایران به کمک خانواده های نیازمند شتافت

بخش ارزی بانک ملی ایران با تهیه بسته های حمایتی در کنار خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر قرار گرفت.

صفحه1 از22

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار