\

آخرین اخبار سیاسی ایران و جهان اصلاح طلبان و اصولگرایان

رییس‌جمهوری اصول ۱۲ گانه مقابله با فساد اداری را ابلاغ کرد

رییس جمهوری اصول دوازده‌گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه‌های اداری و اجرایی ابلاغ کرد.

سردار دهقان وزیر صمت

اصلی ترین گزینه برای صمت در حالی ایشان مطرح شده که سوابق وی نشان دهنده الگوی اجرایی موفق در این برهه با رسالت داخلی سازی و توانمدسازی صنایع و رفع موانع است.

تبلیغات نامزدها از 7 صبح فردا ممنوع است

وزیر کشور اعلام کرد: از ساعت ۷ صبح روز پنج شنبه ۲۷ خردادماه هر گونه فعالیت‌ تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ممنوع است.

استاندار تهران

استاندار تهران گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، افزایش اقتدار ملی است و قدرت چانه زنی کشور را در مجامع بین‌المللی افزایش می‌دهد.

انتخابات

فرماندار شهرستان سوادکوه از پیش بینی ۱۲۲ شعبه اخذ رای در سطح این شهرستان خبر داد.

انتخابات

فرماندار شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه 38 شعبه اخذ رای در این شهرستان ایجاد می شود، گفت که به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، تعداد شعب اخذ رای را به نسبت انتخابات دوره گذشته افزایش داده ایم.

از نیروهای آموزش دیده و با تجربه بسیج برای امنیت صندوق اخذ رای استفاده می شود

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس تصویب و تأیید ستاد کل نیروهای مسلح و هماهنگی با سپاه و بسیج، به منظور تأمین نظم و امنیت انتخابات به ویژه در موضوع حفاظت از شعب و صندوق های اخذ رای، از نیروهای آموزش دیده و با تجربه بسیج نیز کمک و همکاری خواهیم گرفت.

بمباران

منابع خبری گزارش دادند، هواپیماهای رژیم صهیونیستی طی بامداد دوشنبه بیش از ۸۰ بار غزه را بمباران کردند.

علی لاریجانی داوطلب ریاست جمهوری شد/ ثبت نام 304 داوطلب

علی لاریجانی رییس پیشین مجلس شورای اسلامی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

انتخابات

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری را اعلام کرد.

بیش از ۳۳ هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می‌شود / به روز رسانی بیش از 25 هزار صندوق

رییس ستاد انتخابات کشور از ارسال دستگاههای صندوق الکترونیک به استان‌ها طی هفته‌های آتی خبر داد و گفت: بیش از ۳۳ هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می‌شود که تا الان بیش از ۲۵ هزار صندوق به روزرسانی شده و امید داریم تا هفته آتی تمام دستگاهها تجهیز و آماده روز انتخابات شوند.

دعوت ۲۲۰ نماینده مجلس از رئیسی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

بیش از ۲۲۰ نماینده مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه، با تشریح وضعیت و شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و تبیین شاخص‌های رئیس قوه مجریه مطلوب آینده، از وی برای حضور و نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

چرا بودجه ۱۴۰۰ بعد از تصویب، دستکاری شد؟

تلاش چندماهه برخی از نمایندگان و به ویژه اعضای کمیسیون تلفیق برای تغییر مفاد بودجه ۱۴۰۰ با مقاومت دولت در اسفند پارسال ناکام ماند، اما این پایان ماجرا نبود و پس از ابلاغ جداول بودجه در فروردین‌ امسال مشخص شد که این جداول نیز تغییر پیدا کرده‌اند.

روحانی: بورس گرفتار سیاست شده است؛ دولت از بازار سرمایه حمایت می کند

رییس جمهوری حمایت همه جانبه از بازار سرمایه را سیاست اصولی و همیشگی دولت عنوان کرد و گفت: سیاسی کردن بازار سرمایه و ورود غیر کارشناسی فعالان سیاسی در اظهار نظر نسبت به بورس از مشکلات امروز بازار سرمایه است.

ایران می‌تواند در انتخابات ۱۴۰۰ رکورددار مشارکت بالا در جهان شود / شورای نگهبان زمینه حضور گسترده مردم پای صندوقهای رای را فراهم کند
نماينده هيأت مؤسس مجمع متخصصين ونخبگان ايران گفت: مشاركت بیش از ۷۲درصدی در انتخابات رياست جمهورى ۱۴۰۰با تائيد صلاحيت نامزدهاى از سلایق مختلف درچارچوب قانون اساسی امکانپذیر است.
چین حمله خرابکارانه به نیروگاه نطنز را شدیدا محکوم کرد / چین قاطعانه از حل مساله هسته ای ایران از راه سیاسی پشتیبانی می کند

سخنگوی وزارت خارجه چین حمله خرابکارانه به تأسیسات هسته ای نظنز را شدیدا محکوم کرد و گفت: ماهیت حمله به تاسیسات هسته ای بسیار جدی است و ممکن است موجب عواقب غیر قابل پیش بینی شود. چین با این اقدامات قاطعانه مخالف است.

صفحه1 از51

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار